Untitled‎ > ‎

Laimiņas 20 gadu jubilejas Sporta svētki Dobelē bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām

posted Sep 24, 2017, 8:46 PM by Aija Asports


16.septembrī
Dobeles sporta skolā notika Sporta svētki bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kuros piedalījās 60 dalīnbieki kopā ar 19 asistentiem no Dobeles, Auces, Jelgavas, Bauskas un Lielbērzes. Kopumā svētku rīkošanā un realizēšanā piedalījās 93 cilvēki. Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrībai “Laimiņa” ikgadējie sporta svētki ir tradīcija, kas pulcina dalībniekus no Zemgales reģiona nu jau vairāk kā 15 gadus.

Sporta svētki tika atklāti ar Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības “Laimiņa” valdes locekļu uzrunu, pieminot šo svētku atbalstītājus – Dobeles novada domi, Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju, Rimi latvia un SIA Baltic Candles Ltd, kuri palīdzēja sarūpēt svētku dalībniekiem piemiņas balvas. Izsakām lielu paldies arī Dobeles sporta skolas vadībai par iespēju izmantot sporta skolas telpas Sporta svētku norisei.

Pildot disciplīnu tiesnešu pienākumus, savu brīvprātīgo darbu ieguldīja brīvprātīgie jaunieši no DJIVC un vecāki.

Visi dalībnieki veica idividuāls disciplīnas. Kopumā bija jāveic 12 disciplīnas (bumbas speršana vārtos, boulings, basketbola metieni un mini bumbiņas mešana konusā, florbola bumbiņu trāpīšana vārtu mērķos, bumbiņas nešana ap šķērsli un mešana mērķī, mini basketbols ar riņķu mešanu, mazo riņķu mešana mērķos, bultu mešana caur riņķi, zivju makšķerēšana, šļūkšana pa solu un riņķu mešana uz mēķi, iešana ar paklājiņiem un smaguma bumbiņu mešana mērķī, koka bumbiņu mešana uz statīva). Pēc disciplīnu veikšanas norisinājās komandu stafetes, kurās piedalījās piecas komandas, katrā pa 4 dalībniekiem. Komandu stafetes uzdevums bija skrienot vadīt balonu ar badmintona raketi ap konusu, bumbiņas vadīšana ar florbola nūju ap šķērsli, spalvas pūšana un nūjas celšana – 1.vietu ieguva Dobeles komanda, 2.vietu Jelgavas komanda un 3.vietu Bauskas komanda. Dalībnieki, kas sporta svētkos piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas, arī šogad bija atbraukuši ar prieku un cerību tikties arī nākamogad.

Sporta svētku laikā bija iespēja arī radoši darboties, izveidojot apsveikumu kartiņas.

Visu svētku norises laiku bija apskatāma radošo darbu izstāde “Svinam kopā”, kuras darbiņus bija veidoju paši dalībnieki. Notika balsošana un tika apbalvoti dalībniekuprāt jaukākie darbiņi – 1.vieta bija Bauskas novada jauniešu kopējam darbam, 2.vieta – Renātam Kirilovam, 3.vieta – Valentīnai Davidovai.

Sporta svētku noslēgumā katrs no dalībniekiem saņēma piemiņas balvas, medaļas, diplomus, komandu balvas un dažādas citas peteicības par piedalīšanos Sporta svētkos. Liels paldies mūsu atbalstītajiem par iespēju ik gadu mums tikties un jauki pavadīt laiku sportiskās aktivitātēs.

Informāciju sagatavoja Kristīne Briede "Laimiņa"

  

Comments