Priecīgus svētkus!

posted Dec 23, 2018, 2:03 PM by Aija Asports


Latvijai 100!

posted Nov 19, 2018, 9:26 AM by Aija Asports


Nāc un sporto sev par prieku!

posted Nov 15, 2018, 1:17 PM by Aija Asports   [ updated Nov 17, 2018, 10:16 PM ]

14.novembrī Elektrum Olimpiskajā sporta centrā sporta festivālā “Nāc un sporto sev par prieku!” piedalījās 487 dalībnieki  - bērni un jaunieši ar dažādām invaliditātātēm, kuri veica uzdevumus 30 pielāgotā sporta aktivitāšu stacijās. Uz sporta festivālu dalībnieki bija mērojuši ceļu no Daugavpils, Liepājas, Kokneses, Pelčiem, Tukuma, Krāslavas, Dobeles, Baldones, Kalkūniem, Palsmanes, Antūžiem, Smiltenes, Jēkabpils, Jelgavas, Raiskuma, Valmieras un ,protams, paši rīdzinieki. No Rīgas izglītības un sociālās aprūpes iestādēm  pasākums pulcēja 214 dalībniekus. 110 Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zinātnes un veselības aprūpes studenti kopā ar Rīgas Juglas vidusskolas 11.klases skolēniem pildīja palīgu un tiesnešu funkcijas, palīdzot pielāgot veicamo uzdevumu katram dalībniekam. 

Elektrum Olimpiskā centra baseinā pēc remonta atkal varējām organizēt peldēšanas sacensības. Jaunie peldētāji sacentās 25 m un 50 m distancēs brīvā stila un uz muguras peldējumos. Lielāko peldētāju dalībnieku grupu sastādīja divdesmit viens Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas audzēknis. Šajā grupā labākos rezultātus - 1.VIETAS ieguva Tīna SILIŅA, Melisa SPRUDZĀNE, Artūrs GRASIS, Violeta LEŠČINSKA, Kristofers KRAZE, Kārlis MELDERIS, Linda MIČULE un Rolands SIRSNIŅŠ. Savukārt citās funkcionālo traucējumu grupās pirmās vietas ieguva Jeroslava IVANOVA, Jekaterina CVETKOVA, Madara USTINOVA, Tomass KOZULIS, Vjačeslavs PLUTJAKOVS un  Madars ŠTEINBERGS. Pielikumā peldēšanas rezultātu protokols. 

Pasākumu organizēja Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu. Šogad pasākums bija veltīts Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas 25 gadu jubilejai.

 

Paldies visiem pedagogiem, treneriem, vecākiem un soicālās aprūpes centru darbiniekiem, kuri bija kopā ar saviem audzēkņiem, bērniem un klientiem pasākumā! https://ej.uz/sportafestivaals2018

YouTube Video

  

 
Ap 500 dalībnieki sporta festivālā

posted Nov 12, 2018, 11:50 AM by Aija Asports   [ updated Nov 12, 2018, 11:50 AM ]

Uz sporta festivālu 14.novembrī "Nāc un sporto sev par prieku!" pieteikušies 492 dalībnieki no 32 iestādēm visā Latvijā. Vislielāko dalībnieku skaitu sastāda rīdzinieki - ap 200 bērni un jaunieši ar invaliditāti. Šogad pasākums veltīts Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas 25 gadu jubilejai!
 Dažas dienas pirms ikgadējā festivāla esam saņēmuši ļoti mīļu un patiesi aizkustinošu pateicības vēstuli no bērnu riteņkrēslu tenisa grupas vecākiem. Paldies par sirsnīgajiem vārdiem un paldies treneriem un vecākiem par nenovērtējamo atbalstu bērnu ikdienas sporta gaitās! Kaut mēs spētu Latvijai ieejot jaunā simtgadē nodrošināt ikdienā sportošanas iespējas VISIEM Latvijas bērniem, neskatoties uz viņu individuālajām, unikālajām spējām! 

UZ TIKŠANOS OLIMPISKAJĀ SPORTA CENTRĀ 14.NOVEMBRĪ!

Sporta festivāls "Nāc un sporto sev par prieku!"

posted Oct 25, 2018, 6:10 AM by Aija Asports   [ updated Oct 28, 2018, 4:34 AM ]

14.novembrī plkst.11.00
 Elektrum Olimpiskajā centrā sāksies tradicionālais sporta festivāls "Nāc un sporto sev par prieku!" Šogad tas ir veltīts Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas 25 gadu jubilejai!
Pasākumā dalībnieki būs bērni un jaunieši ar dažādām invaliditātēm. Dalībnieku vecums no 8 - 35 gadiem. Festivāla organizatori būs parūpējušies par 30 individuālām sporta stacijām. Paralēli notiks peldēšanas sacensības. Neizpaliks bez muzikāliem un sportiskiem pārsteigumiem. Vairāk informācija par pasākumu pielikumā. 

YouTube Video

YouTube Video


Gatavojamies sporta dienai Zemgalē!

posted Oct 10, 2018, 11:34 AM by Aija Asports

Jau tradicionāli rudenī notiek novadu sporta dienas bērniem ar dažādām invaliditātēm. 25. oktorbrī Dobelē bērni un jaunieši no Zemgales tiek aicināti uz Sporta svētkiem Dobelē personām ar īpašām vajadzībām un viņu draugiem. 

Pasākuma vieta un laiks: plkst. 11.00 Dobeles Sporta centrā, Tērvetes ielā 10, Dobelē.

Sporta dienā piedalās Dobeles novada bērni un jaunieši ar invaliditāti un uzaicinātie ciemiņi no citām Latvijas pilsētām. No katras organizācijas svētkos var piedalīties līdz 17 dalībniekiem (tajā skaitā pavadoņi). Sporta svētku dalībnieki ierodas sporta tērpos un sportam piemērotos maiņas apavos. Katra komanda izdomā savas komandas devīzi/saukli.

Dalībnieku reģistrācija no plkst.10.30.

Sporta dienas atklāšana: 11.00

Sporta aktivitātes: no plkst. 11.15 līdz plkst. 14.00

Disciplīnas: Individuālas sporta aktivitātes ar dažādu sporta disciplīnu elementiem, komandu stafetes (5cilvēki komandā no katras organizācijas).

Apbalvošana: 14:00

Katram, kurš ieradīsies uz Sporta svētkiem, būs jāsagatavo darbiņš izstādei par tēmu „Latvijai 100”. Darbi būs apskatāmi visu Sporta svētku laikā un noslēgumā labāko darbu autori tiks apbalvoti (veicot balsošanu).


Pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 12. oktobrim iesūtot dalībnieku un pavadoņu skaitu e-pastā: nvolaimina@inbox.lv, vai zvanot tālr. 26009173 (Laila) (skat. pieteikuma formas paraugu pielikumā).

Par savu veselības stāvokli sacensībās atbild paši dalībnieki vai viņu pavadoņi. Papildus informācija pa tālr. 26009173,29465545 vai nvolaimina@inbox.lv

ESI KUSTĪBĀ! - TU NEESI VIENS!

posted Oct 5, 2018, 10:47 PM by Aija Asports   [ updated Oct 5, 2018, 11:02 PM ]

22. septembrī no 11.00 - 15.00 DINO ZOO PASAULĒ norisinājās sporta diena personām ar invaliditāti un viņu līdzcilvēkiem "Tu neesi viens". Tajā personas ar īpašām vajadzībām, viņu ģimenes locekļi un līdzcilvēki piedalījās bezmaksas nodarbībās un pielāgotās sporta aktivitātēs. Dalībnieki varēja pārbaudīt savu veiklību, spēku un līdzsvaru un ātrumu dažādās pielāgotās stafetēs un izaicinājumos. Paralēli fiziskajām nodarbībām pasākumā bija pieejamas plaušu slimību speciālista un ergoterapeitu lekcijas, kur pieredzējuši speciālisti stāstīs par pareizu elpošanu un ergoterapijas iespējām rehabilitācijā.

   
  


"Esi kustībā!" - pasākuma "Tu neesi viens!" motto, kur LBJISF sadarbībā ar LSPA topošajiem fizioterapeitiem piedalījās 16 pielāgotās fizisko aktivitāšu staciju organizēšanā. 
 Prieks par aktīvajiem dalībniekiem!

Septembris - aktīvas rehabilitācijas un sporta mēnesis!

posted Oct 5, 2018, 10:36 PM by Aija Asports   [ updated Oct 5, 2018, 11:03 PM ]

Jau otro gadu 8.septembrī LBJISF piedalījās Bērnu rehabilitācijas dienā – svētkos, kas radīti bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, viņu ģimenēm, draugiem un tuviniekiem. Kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas fizioterapijas programmas studentiem mēs organizējām pielāgotās sporta aktivitāšu stacijas. 


Pasākums pulceja vairāk kā 100 dalībniekus „Ghetto Games” sporta bāzē Grīziņkalnā. 
Sadarbības partneri: Ziedot.lv, rehabilitācijas centrs "Poga". 
   
Bērnu rehabilitācijas dienas ietvaros bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem bija iespēja tikties ar Aigaru Apini un citiem Latvijas Paraolimpiskajiem sportistiem, piedalīties dažādās sportiskās, izklaidējošās un radošās aktivitātēs, kā arī iesaistītes kanisterapijas nodarbībā. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus no bērnu vokālās studijas „Knīpas un knauķi” un dziedātājām Aminatas un Sabīnes Berezinas.

Edgaram Bergam zelts!

posted Aug 25, 2018, 12:40 PM by Aija Asports

Apsveicam mūsu sportistu Edgaru Bergu ar zelta medaļu ar 14,03 m lodes grūšanā, kļūstot par Eiropas Čempionu, kā arī pāspējot čempionāta rekordu Berlīnē (Vācijā) notiekošajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā. 

Foto: Latvijas Paralimpiskā komiteja

Eiropas čempionāta rezultāti

posted Aug 24, 2018, 1:44 AM by Aija Asports   [ updated Aug 25, 2018, 12:41 PM ]


22.08. Eiropas čempionātā Berlīnē startēja diska metēja Ingrīda Priede, kura izcīnīja 3.vietu ar rez. 25,52 m. Ingrīda sportā ir no 16 gadu vecuma un ir pārliecināta, ka šīs ir viņas pēdējās  sacensības. 
Paldies Ingrīdai un viņas kluba - Jelgavas ISRK "Cerība" vadītājai Rutai KĻAVIŅAI, un trenerei Maijai UKSTIŅAI par ieguldīto darbu sportistes karjeras spodrināšanā daudzu gadu garumā!
Foto: Latvijas Paralimpiskā komiteja

1-10 of 220