A Sports profesionālās pilnveides kursi

posted by Aija Asports

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas mācību centrs „A Sports” aicina sporta pedagogus, trenerus, fizioterapeitus un citus interesentus uz tālākizglītības programmas “Sporta nodarbību plānošana, organizēšana un vadīšana audzēkņiem ar funkcionāliem traucējumiem” kursiem.

 

Laiks un vieta: 23.-26.oktobrī, Rīgas 66. speciālā vidusskolā, Katrīnas iela 4. Nodarbību laiks no 10.00  līdz 17.30 (13.00-13.45 pusdienu pārtraukums). Kopā 36 stundas.

 

Programma: Seminārā būs uzsvars uz stājas koriģēšanu un kustību pilnveidošanu, attīstīšanu skolas vecuma bērniem ar un bez funkcionāliem traucējumiem. Nodarbības vadīs Latvijā pazīstami un atzīti speciālisti ar ļoti lielu pieredzi: Marika Glazkija, (“Marikas Vingrotava” fizioterapeite), Zinta Galeja (sertificēta fizioterapeite, docente LSPA), Aija Kļaviņa (sertificēta fizioterapeite, profesore LSPA) un citi.

Sīkāka nodarbību programma tiks izsūtīta visiem dalībniekiem apmēram nedēļu pirms kursiem.

 

Programma saskaņota ar LR Izglītības un zinātnes ministriju 25.06.2012., lēmuma nr. 244, pamatojoties uz MK 2011.7.06.noteikumu Nr. 431.

 

Kursu mērķis ir sniegt teorētiskas zināšanas (30%) un praktiskas iemaņas (70%) par garīgās un fiziskās veselības veicinošu aktivitāšu izvēli un pielietošanu nodarbībās skolas vecuma bērniem ar dažādiem attīstības līmeņiem.

 

Kursu dalībnieki apgūs zināšanas un praktiskās iemaņas par garīgās un fiziskās veselības veicinošām aktivitātēm, dažāda palīginventāra un vingrojumu metodikas izmantošanu. Noslēgumā dalībnieki saņems Mācību centra “A Sports” sertifikātu.

 

Dalības maksa: par 4 dienām līdz 16.oktobrim 105 Euro. Vēlāk brīvu vietu gadījumā 115 Euro.

Dalības maksa par vienu dienu 30 Euro

Maksu var veikt ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas semināra dienā.

Rekvizīti: LBJISF MC “A Sports”, reģ. nr. 40008022114

Brīvības iela 333, Rīga LV-1006

Konts:LV25UNLA0050012895969  

 

Pieteikšanās pa e-pastu līdz 16.oktobrim: aija@asports.lv nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru. Rēķina nepieciešamības gadījumā nosūtiet maksātāja rekvizītus (nosaukums vai vārds un uzvārds, reģ. nr. vai personas kodu pasta adrese, bankas konta nr.). Pa e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums Jūsu dalībai kursos. Dalībnieku skaits ierobežots.

 

Kontakttālrunis neskaidrību gadījumā: rakstiet aija@asports.lv, vai zvaniet 29203488 (Aija).  

Laimiņas 20 gadu jubilejas Sporta svētki Dobelē bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām

posted by Aija Asports16.septembrī
Dobeles sporta skolā notika Sporta svētki bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kuros piedalījās 60 dalīnbieki kopā ar 19 asistentiem no Dobeles, Auces, Jelgavas, Bauskas un Lielbērzes. Kopumā svētku rīkošanā un realizēšanā piedalījās 93 cilvēki. Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrībai “Laimiņa” ikgadējie sporta svētki ir tradīcija, kas pulcina dalībniekus no Zemgales reģiona nu jau vairāk kā 15 gadus.

Sporta svētki tika atklāti ar Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības “Laimiņa” valdes locekļu uzrunu, pieminot šo svētku atbalstītājus – Dobeles novada domi, Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju, Rimi latvia un SIA Baltic Candles Ltd, kuri palīdzēja sarūpēt svētku dalībniekiem piemiņas balvas. Izsakām lielu paldies arī Dobeles sporta skolas vadībai par iespēju izmantot sporta skolas telpas Sporta svētku norisei.

Pildot disciplīnu tiesnešu pienākumus, savu brīvprātīgo darbu ieguldīja brīvprātīgie jaunieši no DJIVC un vecāki.

Visi dalībnieki veica idividuāls disciplīnas. Kopumā bija jāveic 12 disciplīnas (bumbas speršana vārtos, boulings, basketbola metieni un mini bumbiņas mešana konusā, florbola bumbiņu trāpīšana vārtu mērķos, bumbiņas nešana ap šķērsli un mešana mērķī, mini basketbols ar riņķu mešanu, mazo riņķu mešana mērķos, bultu mešana caur riņķi, zivju makšķerēšana, šļūkšana pa solu un riņķu mešana uz mēķi, iešana ar paklājiņiem un smaguma bumbiņu mešana mērķī, koka bumbiņu mešana uz statīva). Pēc disciplīnu veikšanas norisinājās komandu stafetes, kurās piedalījās piecas komandas, katrā pa 4 dalībniekiem. Komandu stafetes uzdevums bija skrienot vadīt balonu ar badmintona raketi ap konusu, bumbiņas vadīšana ar florbola nūju ap šķērsli, spalvas pūšana un nūjas celšana – 1.vietu ieguva Dobeles komanda, 2.vietu Jelgavas komanda un 3.vietu Bauskas komanda. Dalībnieki, kas sporta svētkos piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas, arī šogad bija atbraukuši ar prieku un cerību tikties arī nākamogad.

Sporta svētku laikā bija iespēja arī radoši darboties, izveidojot apsveikumu kartiņas.

Visu svētku norises laiku bija apskatāma radošo darbu izstāde “Svinam kopā”, kuras darbiņus bija veidoju paši dalībnieki. Notika balsošana un tika apbalvoti dalībniekuprāt jaukākie darbiņi – 1.vieta bija Bauskas novada jauniešu kopējam darbam, 2.vieta – Renātam Kirilovam, 3.vieta – Valentīnai Davidovai.

Sporta svētku noslēgumā katrs no dalībniekiem saņēma piemiņas balvas, medaļas, diplomus, komandu balvas un dažādas citas peteicības par piedalīšanos Sporta svētkos. Liels paldies mūsu atbalstītajiem par iespēju ik gadu mums tikties un jauki pavadīt laiku sportiskās aktivitātēs.

Informāciju sagatavoja Kristīne Briede "Laimiņa"

  

Rehabilitācijas diena Ghetto games sporta bāzē Rīgā

posted Sep 5, 2017, 11:02 PM by Aija Asports   [ updated Sep 5, 2017, 11:04 PM ]

Sestdien, 9. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 „Ghetto Games” sporta bāzē Grīziņkalnā (Rīgā, Pērnavas iela 42) pirmo reizi Latvijā tiks atzīmēta Bērnu rehabilitācijas diena – svētki, kas radīti bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, viņu ģimenēm, draugiem un tuviniekiem. Bērnu rehabilitācijas diena tiek rīkota rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētās labdarības akcijas ietvaros, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā. Ieeja Bērnu rehabilitācijas dienā ir bez maksas.

 

„Bērnu rehabilitācijas dienas mērķis ir veicināt bērnu ar kustību traucējumiem integrāciju sabiedrībā, kā arī atbalstīt un iedrošināt bērnus nepadoties grūtībām un piepildīt savus sapņus,” stāsta labdarības fonda „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. Viņa arī norāda uz rehabilitācijas centra iepriekš veikto pētījumu, kurā noskaidrojās, ka 13% Latvijas iedzīvotāju ģimenē, radu, draugu vai paziņu lokā ir bērni ar kustību traucējumiem, un 26% apjautāto pašiem ir bijusi saskarsme ar rehabilitācijas sistēmu.

 

Bērnu rehabilitācijas dienas ietvaros bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem būs iespēja tikties ar vienaudžiem, Aigaru Apini un citiem Latvijas Paralimpiskajiem sportistiem, piedalīties dažādās sportiskās, izklaidējošās un radošās aktivitātēs, kā arī pasākuma dalībniekus sagaidīs muzikāli pārsteigumi no grupas Astro'n'out un aizvadītā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālista Justa, bet ritmu pasaulē ievedīs Ghetto Dance dejotāji.

 

Īpašas aktivitātes Bērnu rehabilitācijas dienā ir sarūpētas arī vecākiem – ar lekcijām pasākuma laikā uzstāsies psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, Diāna Zande. Lekciju temati – „Kā tikt galā ar emocionālo spriedzi ģimenēs, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem?” un „Kā ieviest līdzsvaru starp bērna un vecāku vajadzībām ģimenē, kurā aug bērns ar kustību traucējumiem?”. Savukārt par pakalpojumu pieejamību bērniem un jauniešiem ar invaliditāti informatīvā lekcijā iepazīstinās Latvijas Republikas Labklājības ministrijas

Sociālo pakalpojumu departamenta direktora vietnieks Aldis Dūdiņš.  

 

Pasākuma organizētāji aicina bērnus un vecākus nebaidīties no laika apstākļiem un doties uz pasākumu, lai pavadītu aktīvu un radošu dienu kopā. Lietus gadījumā aktivitātes notiks teltīs.


Pielikumā relīze latviešu valodā un oficiālais ielūgums uz pasākumu.


Papildu informācija:

Ilze Ošāne

Labdarības fonda „Ziedot.lv” komunikācijas vadītāja

Tālr: 29400422

E-pasts: ilze@ziedot.lv

www.ziedot.lv, www.centrspoga.lv

 

Jānis Beseris

SIA „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs

Tālr. 29666603

e-pasts: janis.beseris@maxima.lv

www.maxima.lv,www.augosai.lv

 

Sporta svētki Dobelē bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām

posted Sep 1, 2017, 12:17 PM by Aija Asports


Sporta svētki notiks 2017.gada 16.septembrī plkst. 11.00 Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības „Laimiņa” teritorijā Kr.Barona ielā 3, Dobelē.

Sliktu laika apstākļu gadījumā Sporta svētku norises vieta tiks mainīta uz Dobeles sporta skolu, Edgara Francmaņa 5, Dobelē. Gadījumā ja norises vieta laika apstākļu dēļ tiks mainīta, dalībniekiem tas tiks paziņots līdz 2017.gada 14.septembrim.


Pasākuma mērķis.

1. Iepazīstināt dalībniekus ar dažādām sporta aktivitātēm, kas ir piemērotas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti.
2. Radīt iespēju katram pasākuma dalībniekam iesaistīties pielāgotās fiziskās aktivitātēs.
3. Motivēt arī turpmāk ikdienā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm.

Sporta dienā piedalās Dobeles novada bērni un jaunieši ar invaliditāti un uzaicinātie ciemiņi no citām Latvijas pilsētām.
Dalībnieku vecums no 5 līdz 35 gadiem.  
Sporta svētku dalībnieki ierodas sporta tērpos un sporta apavos.

Katra komanda izdomā savas komandas devīzi/saukli.


Sacensību programma

Dalībnieku reģistrācija no plkst.10.30.

Sporta dienas atklāšana: 11.00

Sporta aktivitātes: no plkst. 11.15 līdz plkst. 14.00

Disciplīnas: Individuālas sporta aktivitātes ar dažādu sporta disciplīnu elementiem, komandu stafetes (5cilvēki komandā no katras organizācijas).

Apbalvošana: 14:00

 

Papildus uzdevums: Katram , kurš ieradīsies uz Sporta svētkiem, ir jāsagatavo darbiņš izstādei par tēmu „Svinam kopā”. Darbi būs apskatāmi visu Sporta svētku laikā un noslēgumā labāko darbu autori tiks apbalvoti (veicot balsošanu).

Bērnu rehabilitācijas diena!

posted Aug 27, 2017, 10:52 AM by Aija Asports


Pirmā sporta vasaras skola Baltijā

posted Aug 17, 2017, 8:45 AM by Aija Asports   [ updated Aug 17, 2017, 8:49 AM ]


No 31.07. -6.08. Upeslejās pirmo reizi Latvijā un Baltijas valstīs notika starptautiskā vasaras skola "Campabilities Baltic 2017", kuras mērķis bija sniegt iespēju bērniem un jauniešiem ar redzes traucējumiem iepazīties ar dažādiem sporta veidiem. Vasaras skolā dalībnieki bija 20 bērni un jaunieši ar dažādas pakāpes redzes traucējumiem, no kuriem seši bija neredzīgi. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties vieglatlētikā, goalbolā, tandēma riteņbraukšanā, Boccio, klinšu kāpšanā, futbolā, pildīt līdzsvara vingrinājumus uz SUP dēļiem un airēt smailītēs Mazās Juglas upē, veikt tūrisma aktivitātes, peldēt un izpildīt dažādus vingrinājumus fizisko spēju uzlabošanai. No ASV pasākumā piedalījās CampAbilities aizsācēja Brokportas koledžas (ASV) profesore Dr. Laurena Liebermana. Kopā ar viņu bija atbraukušas Dienvidkarolīnas universitātes prof. Ali Brian un St. John Fisher koledžas prof. Katrina Arndt. Visas trīs ASV kolēģes aktīvi palīdzēja LSPA kolēģiem ar pieredzi un praktiskām zināšanām. L.Lieberman kopā ar K.Arndt piedalījās praktiskajās nodarbībās, bet A.Brian apkopoja pētījumu datus par dalībnieku kustību un fiziskām spējām. Campabilities Baltic 2017 piedalījās 10 fizioterapijas, ergoterapijas un pielāgoto fizisko aktivitāšu studenti no LSPA, RSU, Lietuvas sporta universitātes un Opoles medicīnas skolas (Polija). LSPA fizioterapijas studiju 4.kursa studenti Luīze Bebriša -Fedotova un Edgars Ozols vadīja SUP aktivitātes. Savukārt LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāās un pielāgotās fiziskās izglītības katedras asistents un doktorants Mārtiņš Čampa organizēja statiskā līdzsvara datu apkopošanu, bet asistente un doktorante Karīna Ostrovska vadīja peldēšanas nodarbības. Tūrisma un sporta rotaļu organizēšana bija LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekrekācijas katedru pasniedzēju Ingrīdas Smukās un Ingas Liepiņas pārziņā. Kā atzina abas kolēģes, darbs ar vājredzīgiem un neredzīgiem jauniešiem bija liels izaicinājums. Sporta nodarbību goalbolā, tandēma riteņbraukšanā un vieglatlētikā vadīšanā savu ilggadējo pieredzi sniedza Strazdumuižas internātvidusskolas- attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem sporta skolotājs Vladimirs Priede un Paralimpiskais džudo sportists Kaspars Biezais. Pirmā starptautiskā vasaras skola "Campabilities Baltic 2017" aizritēja ļoti veiksmīgi, pateicoties saliedētam starpdisciplināras speciālistu komandas darbam. Visi studenti atzina, ka iegūtā pieredze un zināšanas ir vērtīgs papildinājums studiju procesā, ko nevar iegūt studiju kursu ietvaros augstskolās. "Campabilities Baltic 2017" finansēja Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija, bet ASV profesores L.Lieberman ceļa izdevumus sedza Baltijas –Amerikas Brīvības Fonds.
  
  
  


Vizuāls ieskats Campabilities Baltic 2017
https://goo.gl/photos/bHD8r3MhS7qvn6TeA

A.Kļaviņa
LBJISF valdes priekšsēdētāja


Campabilities - Baltic, 2017

posted Jul 26, 2017, 10:46 PM by Aija Asports   [ updated Jul 27, 2017, 8:51 AM ]

No 31.jūlija līdz 6.augustam Upesleju internātpamatskolā (Upeslejas, Stopiņu nov.) pirmo reizi Latvijā un Baltijā notiks starptautiskā vasaras skola “Campabilities – Baltic, 2017”. Tajā piedalīsies vairāk kā 20 bērni ar redzes traucējumiem un veselības aprūpes programmu studenti no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Vasaras skolā piedalīsies Campabilities kustības aizsācēja, izcila speciāliste, daudzu grāmatu un vairāk kā 100 publikāciju autore prof. Lauren LIEBERMAN (Ņujorkas universitāte, ASV) un prof. Ali BRIAN (Dienvidkarolīnas universitāte, ASV). 

  
         Lauren Lieberman                        Ali Brian

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas mācību centrs „A Sports” piedāvā unikālu iespēju sporta pedagogiem, treneriem, fizioterapeitiem un citiem interesentiem apmeklēt 4.augustā vienas
dienas semināru.


Programma:

9.30 – 10.00 ierašanās un reģistrācija
10.00- 12.00 nodarbību apmeklēšana/vērošana pēc izvēles (pielāgojumi aktivitātēs uz SUP dēļiem līdzsvara sekmēšanai, peldēšana, vispārattīstošas nodarbības).
12.30 – 13.00 pusdienas
13.00 -15.00 “Kā sekmēt kustību prasmes un fiziskās aktivitātes bērniem ar redzes traucējumiem?” Laurenas Liebermanas un Ali Brian lekcija
15.00 – 16.30 pielāgojumi sporta spēlēs ar praktisku līdzdarbošanos/ kustību un fizisko spēju novērtēšanas metodes
16.30 – 17.00 noslēgums, sertifikātu izsniegšana
Visās nodarbībās, izņemot baseinā, iespējama praktiska līdzdalība.


Dalības maksa: 20 Euro (dalības maksā iekļautas arī pusdienas)
Maksu var veikt ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas semināra dienā.
Rekvizīti: LBJISF MC “A Sports”, reģ. nr. 40008022114
Brīvības iela 333, Rīga LV-1006
Konts:LV25UNLA0050012895969

Pieteikšanās pa e-pastu līdz 2.augustam: aija@asports.lv nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru. Rēķina nepieciešamības gadījumā nosūtiet maksātāja rekvizītus (nosaukums vai vārds un uzvārds, reģ. nr. vai personas kodu pasta adrese, bankas konta nr.). Pa e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums Jūsu dalībai kursos. Dalībnieku skaits ierobežots.
Kontakttālrunis neskaidrību gadījumā: rakstiet aija@asports.lv, vai zvaniet 29203488 (Aija)

Pasākums tiek organizēts ar  Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda („BAFF”)  finansiālu atbalstu.
  


Semināra pilna informācija pielikumā. 


LBJISF sportisti piedalās sestās Eiropas jauniešu spēles cilvēkiem ar invaliditāti.

posted Jun 17, 2017, 1:57 PM by Aija Asports   [ updated Jun 17, 2017, 9:28 PM ]

Brno (Čehija) 7. 06. – 11.06. 2017.

Pateicoties uzvarai Latvijas Boccia čempionātā, Rīgas 66. vidusskolas Boccio komandai tika dota iespēja pārstāvēt Latviju 6. Eiropas jauniešu spēlēs cilvēkiem ar invaliditāti „Emil Open 2017”.  Pavisam Emil Open spēlēs piedalījās delegācijas no 16 valstīm. Latviju pārstāvēja Boccia un galda tenisa spēlētāji. 


Atklāšanas ceremonijā Latvijas karogu nesa Sanija SMILDZIŅA, bet Latvijas zīmi galda tenisists Valdislavs KOBKA. Atklāšanas ceremonija bija svinīga, ar sportistu un tiesnešu zvērestu par godīgu spēli. Sacensībās Markuss BLUĶIS spēlēja Boccio grupā "OPEN", bet Sanija SMILDZIŅA ar Mārtiņu ZVIDRIŅU spēlēja grupā MIX (trenere Inita PURMALE). Noteikumi bija nedaudz atšķirīgi no ierastajiem, bet spēles princips neatšķīrās.


            Savukārt galda tenisisti Valdislavs KOBKA un Aleksandrs SIŅICA (treneris Vadims BEREŽKOVS) sacentās slēgtajā hallē MASTER grupā. Pirmajā dienā labāk veicās mūsu komandas uzraksta nesējam Valdislavam KOBKAM, iekļūstot pusfinālā. Aleksandam SIŅICAM tika labi neveicās un viņš turpināja spēles apakšgrupā. Otrā sacensību dienā Markuss BLUĶIS ieņēma piekto vietu. Arī Valdislavs KOBKA ieguva 5.vietu. 

Trešā pasākuma diena bija veltīta kultūras programmai. LBJSIF sportisti apmeklēja Brno Zooloģisko dārzu.

Brauciena laikā sastapām daudz atsaucīgu cilvēku, kuri labprāt paskaidroja, palīdzēja ar padomu. Palīdzēja ar fizisko spēku, palīdzot izcelt un iecelt jauniešus gultās, kā arī palīdzēja pievarēt stāvos kāpums. Iepazināmies ar citu valstu delegāciju pārstāvjiem, ciešāks kontakts bija Portugāles, Slovēnijas, Čehijas un Lietuvas pārstāvjiem.

Laiks mūs lutināja un visas Čehijā pavadītās dienas bija siltas un saulainas, vidējā gaisa temperatūra dienā ap +25 grādiem.

Par šo iespēju sakām  paldies BJISF un tās priekšsēdētājai Aijai Kļaviņai, kura rosināja mūs piedalīties šajās spēlēs.


 

 Informāciju sagatavoja LBJISF komandas vadītāja Inita PURMALE

 

Sporta diena jauniešu sporta projektā

posted May 27, 2017, 9:36 AM by Aija Asports   [ updated May 27, 2017, 11:22 AM ]

24.maija pēcpusdienā Rīgas 5.speciālās internātskolas sporta zālē notika LBJISF jauniešu sporta projekta sezonas noslēguma diena! Pasākumā piedalījās bērni un jauinieši, kuri ik nedēļu piedalās sporta nodarbībās peldēšanā, vieglatlētikā un tenisā. Vieglatlētikas trenere Sanda ERBSA bija sagatavojusi dažādus komandu uzdevumus. Visi jaunie sportisti veiksmīgi piedalījās sporta stafetēs, pierādot savas fiziskās spējas. Tiem, kuriem bija nepieciešama palīdzība, palīdzēja brīvprātīgie palīgi - Lauma un Anete, kuras studē RSU Fizioterapijas studiju programmā. Sporta dienā saviem peldētājiem uzmundrinošus vārdus un palīdzību sniedzam peldēšanas trenere Karīna OSTROVSKA. 

Paldies visiem dalībniekiem un treneriem par ieguldīto darbu pirmā pusgada treniņos!

Treniņi vieglatlētikā turpināsies arī vasarā pirmdienās plkst. 11.00 Rīgas 5.speciālā internātskolā. 
Treniņi peldēšanā un tenisā atsāksies rudenī. 

 
         
Vieglatlētikas sacensības 27.maijā Ogrē.

posted May 8, 2017, 9:29 AM by Aija Asports   [ updated May 8, 2017, 9:31 AM ]

LBJISF vieglatlētikas čempionāts notiks 27.maijā Ogres stadionā. 


Mērķis un uzdevumi.

1.Popularizēt vieglatlētiku bērnu un jauniešu invalīdu vidū.

2. Noskaidrot labākos vieglatlētus atsevišķās disciplīnās.

3.Iespēja jaunajiem sportistiem startēt kopā ar paralimpisko spēļu un starptautisko sacensību dalībniekiem.

Vieta un laiks.   Ogres stadionā. Sestdien 2017 gada 27. maijā,

Sacensību sākums plkst.15.00.

 Dalībnieki. Piedalās bērni un jaunieši invalīdi  ar kustību traucējumiem (ar cerebrālo paralīzi,  amputācijām vai citas izcelsmes kustību ierobežojumiem), ar redzes traucējumiem un ar intelektuāliem traucējumiem. Dalībnieki pārstāv LBJISF juridiskos biedrus (https://sites.google.com/a/asports.lv/lbjisf/directory) Katras funkcionālo traucējumu grupas dalībnieki tiek vērtēti atsevišķi.

Vecuma grupas: I grupa - bērni no 8-12 gadiem,

                            II grupa jaunieši no 13-18 gadiem,

Sacensību programma.

I.gr. 8-12 gadi - 60m, 200m, 2kg bumbas grūšana no krūtīm, tāllēkšana.

II. gr.13-18 gadi- 100m, 200m, 400m, 800m, tāllēkšana, lodes  grūšana

14.20.-14.30 – Ierašanās un reģistrēšanās

14.50 – komandu pārstāvju sanāksme

15.00 – sacensību atklāšana

Sacensību nobeigums ap 18.00

Katrs dalībnieks var startēt ne vairāk kā 3 disciplīnās!!!

Par katra dalībnieka veselību atbild komandas pārstāvis.

Pieteikumi jāiesūta līdz 22. maijam ( ieskaitot): aija@asports.lv Par dalībnieku skaitu iespēju robežās lūdzu informēt ātrāk.

Tel. informācijai: 2902 3488 (Aija)

1-10 of 189