Kristo Zeharkalea 15 . 48480 Arrigorriaga. Bizkaia. Tel.946714191 Fax 46711952. info@arrigorriagabhi.net

www.facebook.com/arrigorriagabhi https://twitter.com/arrigorriagabhi https://plus.google.com/b/103669907895884241281/103669907895884241281/posts/p/pub http://www.youtube.com/user/arrigotb https://soundcloud.com/berriberriak


                             

  • 2015.eko Ebaluazio Diagnostikoa
    Triptiko honetan, gure ikastetxean burutuko den ebaluazio diagnostikoaren inguruko informazioa aurkituko duzue.

    Publicado a las 3 de mar. de 2015 0:58 por Juan Carlos Guerra
  • Selektibitatea prestatzeko baliabideak
    Gure "Loturak" izeneko atalean, Selektibitateko azterketak prestatzeko hainbat baliabide eta lotura ipintzen hasi gara. Ez galdu!



    Loturak


    Publicado a las 16 de ene. de 2015 1:04 por Juan Carlos Guerra
  • IKT-n heldutasun-maila ertaina lortu dugu!
    Gure ikastetxeak IKT-n heldutasun-maila ertaina lortu du. Honela, lanean eta aurrera jarraitzen dugu IKT ikastetxeko funtsezko prozesuetan (irakaskuntzan, administrazioan eta informazioan eta komunikazioan) integratzeko asmoz.

    Eta, hemendik aurrera, IKT-n heldutasun-maila aurreratua eskuratzeko bidetik ibiltzen hasten gara.

    Publicado a las 27 de nov. de 2014 2:02 por Juan Carlos Guerra
  • OOG 2014: Gurasoen hautagaiak
    Gaia: ARRIGORRIAGA INSTITUTUKO ESKOLA KONTSEILUAREN BERRIZTAPEN PROZESUA .HAUTESKUNDE BATZORDEAREN AKTA

    Batzorde burua eta kideak bildurik, honako hau erabakitzen da:

    Hiru izan direla Eskola Kontseiluan gurasoei dagozkien lau bakanteak betetzeko aurkeztu diren hautagaiak.
    Hautagai kopurua bakanteen kopurua baino txikiagoa izanik, Hauteskunde Batzordeak ulertzen du bozketarik egitea ez dela beharrezkoa, eta erabakitzen du hiru hautagaiak OOG berriaren kide izendatuak izango direla.

    Besterik gabe, 
    Arrigorriaga, 2014ko azaroaren 20a.

    Agurtzane Goyenaga Aguirre,
    Arrigorriaga Institutuko Zuzendaria, Hauteskunde Batzordearen izenean
    Publicado a las 26 de nov. de 2014 2:06 por Juan Carlos Guerra
  • 2014ko OOGrako behin betiko hautagaien zerrenda

    Publicado a las 18 de nov. de 2014 2:10 por Juan Carlos Guerra
  • Eskola Kontseilua (OOG): Hauteskundeak 2014
    Hona hemen, Eskola Kontseilurako Haustekundeetarako egutegia eta hautagaien zerrenda:

    Publicado a las 9 de nov. de 2014 11:40 por Juan Carlos Guerra
  • Gure app-a Google Play Store-n
    Orain, gure institutuko app-a Google Play Store-tik instalatu daiteke.
    Zure Android telefonoan Play Store aplikaziora joan eta "Arrigorriaga" bilatu, edo zoaz zuzenean lotura honetatik:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsbar.ArrigorriagaBHI352220&hl=es

    edo QR kode hau eskaneatu:
    Eta zure telefonoak beste sistema eragile bat badauka (iOS, Windows Phone,...) irakurri instalatzeko prozedura.


    Publicado a las 18 de nov. de 2014 3:37 por Juan Carlos Guerra
  • 14-15eko ordutegia eta egutegia
    Dagoeneko 14-15 ikasturteko ordutegia eta egutegia argitaratuta daude web orrian lotura hauetan:

      
    Publicado a las 1 de jul. de 2014 4:56 por Juan Carlos Guerra
  • 14-15 ikasturteko testu-liburuak
    2014 - 2015 TESTU-LIBURUAK

    14-15 TESTULIBURUAK


    Publicado a las 1 de jul. de 2014 4:54 por Juan Carlos Guerra
  • 2014-2015 IKASTURTEKO TALDE ELEANITZAK
    1. DBHko ZERRENDA

    1. UNAI MARÍN ETXEBARRIA 
    2. GORKA SANCHEZ DOISTUA 
    3. KAILA COCA SABINO  
    4. IKER LÓPEZ MORENO 
    5. IKER SEVILLANO CANALES 
    6. LUCIA HIDALGO DE CISNEROS GOIKOETXEA 
    7. ARIANE DE MIGUEL MURILLO 
    8. ANE MARÍN PEREDA 
    9. ENRIQUE DÍEZ SÁEZ 
    10. UNAI DURÁN HURTADO 
    11. MAIDER TATO HERRERA  
    12. MARIA ABRISKETA ARANA 
    13. AITZOL OLIBARES RAD 
    14. LEIRE RAMOS RODRÍGUEZ  
    15. ENEKO GUTIERREZ ASPIAZU  
    16. ASIER GARCIA URIARTE

    3. DBHko ZERRENDA

    Talde Eleanitzean Onartuak / Admitidos en el Grupo Multilingüe

     

    1. JOSU MORO – 2 C  / 9,58
    2. ANDER ORTIZ DE ZARATE- 2 A  /  9,33
    3. SELENE BERGANTIÑOS – 2 A / 9,17
    4. ANDER PRIETO LOPEZ -  2 A  / 9,08
    5. AITANA MERINO REFOYO – 2 B  / 8,92
    6. MARTÍN IRIGORAS – 2 A  / 8,83
    7. BEÑAT ELORRIETA  - 2 C  / 8,83
    8. AITOR RODRIGUEZ  - 2 F  / 8,75
    9. JUNE FERNANDEZ SAN MARTIN  - 2 B  /  8,67
    10. AITANA MACHO – 2 B  / 8,67
    11. IRENE DEL RÍO VALLEJO – 2 A  / 8,42
    12. KERMAN EREÑO – 2 A  /  8,33
    13. BEÑAT OLABARRIETA GUERGUE  - 2 E  / 8,25
    14. ANE CUESTA – 2 A  / 8,17
    15. OLATZ GURTUBAI HERNANDEZ – 2 A  / 8,17
    16. AITZOL IBARRETXE – 2 A  / 8,17
    17. AITOR VERNOOIJ LANDETA  - 2 A  / 8,17
    18. MARTA CAMACHO IGLESIAS – 2E   / 8,08
    19. ARITZ ARROYO ASTOBIZA  - 2E  / 8,00
    20. ASIER GOMEZ – 2 C  / 7,92
    21. ENEKO DURAN GUTIERREZ – 2 B  / 7,83
    22. LEIRE DIEZ – 2 A  / 7,50
    23. MADDI RUIZ DE AZUA – 2 A  / 7,50
    24. MARINA AYESTA  - 2 B  / 7,50

    Talde Eleanitzetik kanpo gelditzen direnak / No admitidos en el Grupo Multilingüe

    1. JOKIN ITURRIONDOBEITIA IRIGORAS – 2 B  / 7,42
    2. AITOR SOLABARRIETA ROMÁN – 2 A  / 7,33
    3. JON MENDIGUREN ZABALA – 2 B  / 7,17
    4. AITOR PAREDES  - 2 B  / 6,83
    5. ENEKO ROALES PRIETO – 2C – 6,75
    6. JOEL DEL RIO REJÓN – 2 B /  6,33
    Publicado a las 1 de jul. de 2014 4:46 por Juan Carlos Guerra
Mostrando entradas 1 - 10 de 65. Ver más »