MEN'S ROSTER

                 
           
                                                                                                                                                                               
 
PHOTO

NAME

YEAR/ELIGIBILITY

 
EVENTS

HIGH SCHOOL

HOMETOWN

Geoff Albaugh

SR/SR


 Distance

Catholic Central

Grand Rapids, MI

Jesus Alvarado

JR/JR

Middle Distance

Grand Rapids Creston

Grand Rapids, MI

 
 Jimmy Birney

 FR/FR
 
Distance

 Brighton

 Brighton, MI

Ray Bordeaux

JR/JR


 Sprints

Belding

Belding, MI


Jeff Cherry

 SO/SO   
 
Distance

 Hesperia    

 Hesperia, MI
   
Adam Cichon
 
FR/FR
 
Distance
 
East Kentwood

 Kentwood, MI


Grant Cook  

 SO/SO   
 
Distance

 Forest Hills Northern    

 Grand Rapids, MI
  
Alex Cookenmaster

  Redshirt   
 
Hurdles

 Grand Blanc

 Grand Blanc, MI
 
 Tanin Eckhoff

FR/FR
 
Jumps
 
Thornapple Kellogg

 Middleville, MI



 SO/SO   

 Sprints

 Rockford

 Rockford, MI

Dan Foley

SR/SR


 Distance

Powers Catholic

Howell, MI



 SO/SO   

 Jumps

 West Catholic

 Grand Rapids, MI
 
 Sam Freeman

 FR/FR
 
Sprints
 
Grand Rapids Creston
 
Grand Rapids, MI

Stephen Glinski

SR/SR

 
Distance

De La Salle

Warren, MI

   
Steven Griffith
 
FR/FR
 
Distance
 
Sturgis
 
Sturgis, MI

Grant Gunneson

SR/SR

 Middle Distance

Rockford

Rockford, MI


Luke Hawley

 SO/SO
 
Middle Distance

 East Jordan    

 East Jordan, MI
   
Aaron Hodges
 
FR/FR
 
Vault
 
Cadillac
 
Cadillac, MI

 
 Andy Houser

 FR/FR

 Hurdles
 
Pittsford

 
Pittsford, MI

Stephen Huizing

SR/SR

 Middle Distance

East Kentwood

Kentwood, MI

   
Tyler Johnson

 FR/FR

Sprints
 
Traverse City West

 Traverse City, MI


Devon Joslin

 JR/JR
 
Middle Distance

 Reeths-Puffer/Muskegon CC

 Muskegon, MI
   
Troy Kauffman

 FR/FR

 Distance

 Notre Dame Prep

 Pontiac, MI


Gabriel Lundgren

 SO/SO

 Middle Distance

 Mona Shores

 Muskegon, MI

Kevin Mahar

SR/JR


Distance

Hartland

Hartland, MI



 SO/SO
 
Sprints

 Dewitt

 Dewitt, MI


 JR/JR
 
Distance

 Wyoming Rogers

 Grand Rapids, MI
   
Clayton McNamara
 
FR/FR
 
Hurdles
 
Grandville
 
Grandville, MI

Brendan Molony

SR/SR

 
Distance

Hackett Catholic

Kalamazoo, MI


Jordon Muschiana

 SR/SR
 
Throws
 
Frankenmuth/Concordia
 
Frankenmuth

Shay Ostyn

SO/SO
 
Distance

 Grant

 Grant, MI

Ryan Parminter

JR/JR

 
Sprints

Newaygo

Newaygo, MI

Jason Parnell

JR/JR

 
Sprints

Byron Center

Byron Center, MI

Brad Perschbacher

JR/JR

 
Distance

Grand Rapids Catholic Central

Grand Rapids, MI

 
SO/SO
 
Sprints

 Reed City

 Reed City, MI

Alvaro Romero

 SR/SR
 
Jumps
 SSCC Recoleta/ Universidad Nacional Agraria La
Lima, Peru

Mike Shearon

JR/JR

 
Jumps

Detroit Catholic Central

Detroit, MI

Joe Slomski

SR/JR

 
Sprints

West Catholic

Grand Rapids, MI


Zach Stepanovich

JR/SO

 
Distance

Forest Hills Northern

Grand Rapids, MI

   
Nicholas Tarsa
 
FR/FR
 
Distance
 
Traverse City Central

 Traverse City, MI


Caleb Teachout

JR/JR


 Middle Distance

Grand Rapids West Catholic

Grand Rapids, MI


Jacob Towne

 SO/SO
 
Distance

 Forest HIlls Northern

 Grand Rapids, MI

Andrew Vojtko

SR/SR

 Middle Distance

Lake Michigan Catholic

St. Joseph, MI



 SO/SO
 
Throws

 Sparta

 Sparta, MI


 SO/SO

Middle Distance

 St. Joseph

 St. Joseph, MI


 SO/SO
 
Middle Distance

 Sparta

 Sparta, MI
   
Dionte Williams
 
FR/FR

 Sprints

 Kelloggsville
 
Kentwood, MI



 SO/SO
 
Throws

 Hopkins

 Hopkins, MI