O nás


Vzdělávací agentura Alkestis zajišťuje profesionální jazykovou výuku, překlady a tlumočení, ale také v rámci kurzů pro volný čas kurzy šití. Velice záhy se Alkestis vyprofilovala do společnosti, jejímž základním krédem je splnit klientovo přání a uspokojit jeho potřeby na té nejvyšší úrovni. Všechna nabízená řešení jsou založena na nejmodernějších metodách výuky, realizována samostatně nebo ve spolupráci se zkušenými partnery.

V řadě institucí a společností zabezpečujeme jazykové vzdělávání komplexně a v různých formách výuky. Jde například o kurzy individuální, kurzy skupinové pravidelné, kurzy časově flexibilní, individuální vzdělávací programy nebo intenzivní specializované výukové programy.

Kurzy šití na adrese Malá Štěpánská 15, Praha 2 organizujeme pravidelně v již od roku 2002. Naše lektorky dříve vyučovaly na Střední škole oděvní. Mnohaleté zkušenosti a znalosti nyní úspěšně v našem prostředí předávají novým generacím zájemkyň o šití, ať již začátečnicím nebo pokročilým. 

Velmi důležitým faktorem úspěšnosti studia je též prostředí a atmosféra při výuce. Alkestis nabízí svým studentkám ve svém sídle profesionální, plně vybavené učebny se šicími stroji, žehličkami a ostatními pomůckami.

Přikládáme několik fotografií z našich prostor v Malé Štěpánské 15 a z kurzů, kde se klientky postupně naučí šít vše dle vlastní volby a potřeb - sukně, blůzky, kalhoty, šaty i kabáty, svatební šaty, oblečky pro miminka a podobně:


                    

  
https://sites.google.com/a/alkestis.cz/kurzy-siti-alkestis/o-nas/IMG-20201119-WA0000.jpg