כיתה ד'2 - שירה

   


הודעה חשובה

הורים יקרים,
לאחר בדיקות נוספות יחד עם מלי מנהלת בית הספר וחוזרי מנכ"ל בנושא, אין מניעה להביא עוגות לימי ההולדת, כן ירבו השמחות.
ועד ההורים בשיתוף עם בית הספר דואג לחלופות ללא גלוטן.

עיתון ביה"ס

להנאתכם קישור לעיתון ביה"ס - עיתון מקוון
ובו סיכום העשייה במהלך המחצית.
מקווים שתהנו...
חג ט"ו בשבט שמח!

תרגיל למידה בשעת חירום תשע"ז

כל הכבוד לתלמידי הכיתה 
על השתתפות מיטבית בתרגיל!

הודעות המחנכת

  • יום חמישי 16.2 הורים ותלמידים יקרים.כל הכבוד למעין חורי כוכבת הכיתה השבועית וגם לנויה עמוס שהייתה בשעת נחת.היום סיכמנו מחצית שנה וכל ילד הכין פתקית וירטואלית משלו- משימת בית: להיכנס לקישור ולהוסיף לפתקית שלכם אייקון לבחירתכם... זכרו לא לשנות את דברי החברים ולשמור על הקובץ, אני סומכת עליכם.מתזכרת את האחרונים לשלוח תעודות חתומות/ספרים להחלפספר ומתכון משפחתי.אבקש לשלוח ביום ראשון מפית נייר אחת עם איזשהו עיטור עליה (לא חלקה) עבור פעילות יצירה, תודה.שתהייה לכולנו שבת מהממת!שלכם, שירה.
    נשלח 16 בפבר׳ 2017, 4:33 על ידי שירה כהן
  • יום רביעי 15.2 הורים ותלמידים יקרים,ראשית כל הכבוד על השתתפות מקסימה אתמול בתרגיל התקשוב! אני גאה בכם מאוד! נהניתי להיות אתכם בקשר ולסייע למי שהיה זקוק.. הייתם פשוט נפלאים!!!הבוקר התקיים בוחן בלשון- אחזיר ציונים בשבוע הבא.במהלך היום לקחתי אליי ילד ילד ועברנו יחד על ציון המיפוי בשפה, על נקודות החוזק ועל הנושאים אותם יש לשפר.היום העברתי לילדים משימת חקר במתמטיקה- הם היו מרותקים, נהנו ועבדו נפלא! כל הכבוד!!!זכרו לשלוח מחברת חגים יום יום בתיק.אחרונים חביבים מבקשת לשלוח:1. תעודות חתומות מי שטרם שלח.2. ספרים ל"החלפספר" למי שטרם הביא.3. מתכון משפחתי אהוב על ילדיכם ניתן להעביר בהודעת סמס או במייל לנוחיותכם.שיהיה לכולנו המשך שבוע מקסים.שלכם, שירה.
    נשלח 15 בפבר׳ 2017, 2:31 על ידי שירה כהן
  • יום שני 13.2 הורים ותלמידים יקרים,אתמול היה לנו תרגיל פתע לפינוי בעת רעידת אדמה הילדים היו פשוט אלופים! כל הכבוד ושלא נזדקק!מחר יתקיים תרגיל פינוי ארצי- הילדים מתורגלים היטב, אני סומכת עליהם!מחר החל משעה 16:00 יתקיים תרגיל למידה בחירום, יש להיכנס דרך אתר הכיתה לקלאסרום, להזין קוד משתמש וסיסמא ולעבוד לפי ההנחיות- יש למלא את מסמך התרגיל ולסיום למלא את טופס הדיווח, אהייה זמינה עבורכם לכל שאלה, אני מבקשת ממי שסיים לעדכן אותי בהודעה, תודה.אחרונים חביבים אנא לשלוח ספרים משומשים ל"החלפספר" וגם תעודות חתומות.שימו לב- אבקשכם לשלוח אלי למייל מתכון משפחתי אהוב עבור מחברת מתכונים שאני מכינה ליום המשפחה- הזדרזו ושלחו לי, המון תודה!תזכורת ביום רביעי הקרוב אקיים מבדק מסכם בלשון בנושא שמות: שמות בנטייה ...
    נשלח 13 בפבר׳ 2017, 2:35 על ידי שירה כהן
הצג הודעות 1 - 3 מתוך 701. הצג עוד »

מה למדנו השבוע?כוכבי הכיתה

כל הכבוד למעין חורי כוכבת הכיתה השבועית!
גאים בך! כולנו.
תוצאת תמונה עבור כוכב הכיתה

כל הכבוד גם לנויה עמוס שהשתתפה בשעת נחת במשרד המנהלת!!!מזל טוב לילדי החודש

נויה 8/2

יתוצאת תמונה עבור יום הולדת שמח אנימציה

פינת ההכתבות

בימי ראשון הקרובים לא יתקיימו הכתבות בשל המיפויים.

בהצלחה!