כיתה ג'2 - שירה

פורים בפתח...

פורים בממלכת "עלי גבעה"!
חגיגות פורים מתחילות, שימו לב להנחיות הבאות:
1. איסוף מצרכים לנזקקים: נא מהרו ושלחו מוצרים יבשים למען נזקקים. הכול ייארז ויישלח יחד לגורם מוכר העוסק בנתינה לנזקקים. מי שיכול לשלוח גם ארגז - נשמח...
2. משלוחי מנות: כל ילד יכין משלוח מנות צנוע עם ברכה יפה ויביא לכיתה. משלוחי השכבה ירוכזו ויישלחו לקהילה: שכבה א' - לגני גבעת אבני, שכבה ב' - לגני גבעת אבני והאוכלוסיה הבוגרת, שכבה ג' - לכוחות הביטחון, שכבה ד' - לכפר נהר הירדן, שכבה ה' - לבית גיל הגליל, שכבה ו' - לחיילים.
3. אירועי פורים בביה"ס: יום חמישי-22.2 הילדים יכולים לבוא מאופרים יום ראשון 25.2 – יום תסרוקות וכובעים יום שני 26.2 - יום פיג'מות.
4. יום שלישי 27.2- יום פורים בביה"ס. באים מחופשים ומסיימים בשעה 12:00!
* שימו לב! אסור לחמצן/לצבוע את השיער או להסתפר בתספורת לא תקנית. אין להביא אביזרים מסוכנים כגון קפצונים, חזיזים ועוד. הקפידו על תחפושות תקניות ובטיחותיות. השבוע העביר הדרכה השוטר הקהילתי לגבי בטיחות בפורים.
פורים שמח ומבדח לכולנו...

הודעות המחנכת

  • יום חמישי 22.2 הורים ותלמידים יקרים,אנחנו בעיצומו של חג פורים, כבר נכנסו לאווירה, ממשיכים ללמוד ולהכין מגילה אישית ומאוד נהנים..כל הכבוד לנועה עזר שקיבלה מכתב מחמאה שבועי... אלופה!לפני החג אני רוצה לעשות סדר בהודעות:1. עד יום ראשון ניתן, לא חובה, לשלוח מוצרים יבשים לאיסוף אוכל לנזקקים- את המוצרים יש להעביר לגאולה.2. עד יום ראשון יש לשלוח מוצר 1 עבור משלוח מנות כיתתי מרוכז לאחד הגופים בקהילה ( בית אבות/כוחות ביטחון וכו'). אשמח לקבל ארז בינוני או סלסילה גדולה.3. עד יום ראשון יש לשלוח משלוח מנות אישי, צנוע, עטוף, עם ברכה ושם הילד שהכין. (נערוך הגרלה ביום שלישי וכל ילד יצא עם משלוח מנות.)4. ביום ראשון מסיימים פעילות גמד/ענק עם צופר אחרון וחשיפת הילדים.5. ביום ...
    נשלח על ידי שירה כהן
הצג הודעות 1 - 1 מתוך 786. הצג עוד »

מה למדנו...

כוכבי הכיתה

15.2
כל הכבוד לנועה עזר 
שקיבלה מכתב מחמאה שבועי!
גאים בך! כולנו...
תוצאת תמונה עבור כוכב שבוע
1.2
כל הכבוד גם לאורי וליובל האלופים 
 כוכבי החודש שלנו!!!מזל טוב לילדי החודש

תוצאת תמונה עבור עוגת יום הולדת מצוירת
נוגה  5.2
י
אביב 9.2
י
תהל 16.2

תוצאת תמונה עבור עוגת יום הולדת אנימציה

פינת האיות השבועית

מילים למבדק איות ליום ראשון ה 11.2.18

1. משפחה          6. שתיל
2. סבתא           7. נטיעות
3. דורות           8. שלכת
4. שורשים         9. פריחה
5. דודות           10. לבלובי
התלמידים ייבחנו רק על 5 מילים ויצטרכו לחבר למילה אחת כמה שיותר משפטים.
בהצלחה!