כיתה ד'2 - שירה

   

הודעות המחנכת

  • יום חמישי 1.12 הורים ותלמידים יקרים,הייתה לנו אתמול מסיבת כיתה מדהימה- כל הכבוד לכולם על ההתגייסות!!!היום המשכנו קצת את משחקי החברה והמטעמים ממסיבת הכיתה- הילדים היו נהדרים.כל הכבוד לעמית ולטליה כוכבי הכיתה שלנו!שימו לב ביום ראשון אין הכתבה.ביום ראשון מתקיים טקס יש להגיע בחולצה לבנה.שתהייה לכולנו שבת מבורכת וטובה!אוהבת ומתגעגעת.. ניפגש ב"ה ביום ראשון ה 11.12...שלכם, שירה.
    נשלח 1 בדצמ׳ 2016, 4:33 על ידי שירה כהן
  • יום שני 28.11 הורים ותלמידים יקרים,אני נהנית לראות איך כל הקבוצות עובדות במרץ על המשימה שניתנה להם להכין לערב הכיתה- כל הכבוד!תזכורת ביום רביעי ב 17:30 ניפגש בכיתה למסיבת פיג'מות... אין תירוצים כולם באים!שימו לב- הכנסתי לספריית הקבצים לוח מבחנים מעודכן- אנא שימו לב.היום ניתנה לילדים משימת הגשה בתנ"ך- תאריך הגשה אחרון עד ה 15.12.כאשר יהיה לי תאריך טיול חדש אעדכן אתכם.החזרתי היום את מחברות שפה עם ההכתבות- יישר כוח על ציונים נהדרים!מעדכנת אתכם שבשבוע הבא אני עוברת ניתוח ואעדר כל השבוע תחליף את מקומי נטלי- אני סומכת על הילדים ובטוחה שיהיו נפלאים!שיהיה לכולנו המשך יום מלא שמש וחיוכים...שלכם, שירה.
    נשלח 28 בנוב׳ 2016, 2:24 על ידי שירה כהן
  • יום חמישי 24.11 הורים ותלמידים יקרים,כל הכבוד ללוטם כוכבת הכיתה שלנו!סיכמנו היום שבוע בטיחות בדרכים- הילדים הצליחו לענות יפה על חידון ויש להם כמה תובנות, שאלו אותם :)תזכורת ביום ראשון תיערך הכתבה, אנא למדו ושננו את המשפטים מפינת ההכתבות.ביום שני, יוצאים לטיול, יש להגיע עם מערכת רגילה ועוד תיק קטן ובו כובע, מים, אוכל, שקית אשפה, חטיף וממתק (מקווה שמזג האוויר יאפשר והטיול יתקיים כסדרו) מסיימים כרגיל ב 14:25. מי שטרם הביא אישורים אנא הזדרזו...שימו לב להודעה לגבי מסיבת הפיג'מות- נוכחות של כולם!תהילה המורה לאנגלית מבקשת להחזיר אליה בהקדם מכתבים חתומים.שתהייה לכולנו שבת של שלום!שלכם, שירה.
    נשלח 24 בנוב׳ 2016, 2:17 על ידי שירה כהן
הצג הודעות 1 - 3 מתוך 670. הצג עוד »

מה למדנו השבוע?כוכבי הכיתה

כל הכבוד לטליה ועמית כוכבי הכיתה השבועיים!
גאים בכם! כולנו.
תוצאת תמונה עבור כוכב הכיתה

כל הכבוד גם לאיתמר שהשתתף בשעת נחת במשרד המנהלת!!!מזל טוב לילדי החודש

איתמר 4/12

יתוצאת תמונה עבור יום הולדת שמח אנימציה

פינת ההכתבות

ביום ראשון ה 4.12 לא תתקיים הכתבה.