כיתה ד'2 - שירה

   
תוצאת תמונה עבור ברכה לחג הפסח

שאלון סקר קצר - חידון מדעי מקוון

כנסו בבקשה לטופס הסקר וענו על השאלון הקצר.
דעתכם חשובה!
תודה

הודעות המחנכת

  • יום רביעי 29.3 הורים ותלמידים יקרים,היום היה לנו יום מאוד מרגש ומיוחד...עסקנו אך ורק בחג הפסח המתקרב..ערכנו סדר כיתתי טעים, שרנו שירים, הרמנו כוסית ובירכנו אחד את השני בחג שמח.לאחר מכן ניקינו וסידרנו את התאים ואת השולחנות האישיים- הילדים לקחו חלק מהציוד הביתה.מחר לא אהיה תחליף אותי נעמי, אני סומכת על הילדים ומאחלת להם ולכם הורים, חג שמח וכשר, חופשה מהנה ובטוחה והמון כיף!נשוב מהחופשה ביום רביעי ה 19.4...נשיקות רבות לכולם וחג שמח!שלכם, שירה.
    נשלח על ידי שירה כהן
  • יום שלישי 28.3 הורים ותלמידים יקרים,ראשית רציתי לומר תודה לכל התלמידים המקסימים ולהורים המלווים שהנעימו לנו מאוד את הטיול, הייתה חוויה נהדרת ו7 הכוכבים שלנו היו מאוד חסרים, מצפים לכם בפעם הבאה!פתחנו את היום בחוויות מהטיול ודברים שלמדנו על ירושלים ועל עצמנו, אח"כ העברתי לילדים חידון ומשחק בינגו מקסים בנושא ירושלים... המשכנו בדרכנו לבית הכנסת ואפינו מצות יחד עם הרב יוסי...שימו לב- מחר נערוך סדר פסח בכיתה, יש להביא ביצה שלוקה וקלופה, תפו"א שלוק וקלוף, עלה חסה ומצה, אני אדאג ליין.מחר נערוך גם סדר בתאים, יש לשלוח מטלית אחת ושקית ניילון לאיסוף ציוד הביתה.מברכת את כולנו ביום נהדר!שלכם, שירה.
    נשלח 28 במרץ 2017, 1:02 על ידי שירה כהן
  • יום ראשון 26.3. הורים ותלמידים יקרים, מחר נצא לטיול לירושלים, מבקשת להגיע בשעה 7:30 ולהתכנס ברחבת בית הספר.חילקתי היום חולצות אדומות יש להגיע לבושים בחולצה + עליונית עם סמל בית ספר רצוי בצבע אדום.שימו לב לציוד בתיק: כובע חובה, מים ליטר וחצי לפחות, ארוחת בוקר וצהריים, 4 חטיפים/ממתקים, 2 שקיות אשפה, מגבונים/נייר טישו, קלמר או כלי כתיבה (יש בינגו!)ההורים המלווים הם מירב כהן אמא של עמית וניר עדרי אבא של יהונתן, יש להגיע ב 7:15 לתדרוך בספרייה.יציאה בשעה 8:00 בדיוק וחזרה משוערת ב 20:00 אעדכן אתכם שנתקרב לאזור.מאחלת לכולנו טיול משמעותי וחווייתי...שלכם, שירה.
    נשלח 26 במרץ 2017, 3:20 על ידי שירה כהן
הצג הודעות 1 - 3 מתוך 714. הצג עוד »

מה למדנו השבוע?כוכבי הכיתה

כל הכבוד לאורין קוריה כוכבת הכיתה השבועית!
גאים בך! כולנו.
תוצאת תמונה עבור כוכב הכיתה

כל הכבוד לטליה עזר שהשתתפה בשעת נחת במשרד המנהלת!!!מזל טוב לילדי החודש

יהונתן 25/3
רום 30/3

יתוצאת תמונה עבור יום הולדת שמח אנימציה

פינת ההכתבות

בימי ראשון הקרובים לא יתקיימו הכתבות בשל המיפויים.

בהצלחה!