Álláslehetőségek a

3D most-nál!

Köszöntjük karrier oldalunkon, és köszönjük, hogy érdeklődik a munkánk iránt!

Kérjük tekintse át az aktuális állásajánlatainkat. Amennyiben most nem talál olyan álláslehetőséget, amely érdekes lehet az Ön számára, akkor is bátran küldje el nekünk a hr(kukac)3dmost.hu-ra az önéletrajzát pár szó kíséretében, mert a jövőben megnyíló pozíciók betöltésekor először a korábbi érdeklődéseket fogjuk áttekinteni. Köszönjük!

Karrier

Kiválasztási folyamat

Online jelentkezés

Telefonos interjú

Személyes elbeszélgetés

Bértárgyalás

Aktuális karrier lehetőségek

Gépkezelő

Gépkezelő

Feladatok:

  • Gyártó berendezések kezelése
  • Minták specifikáció szerinti gyártása
  • Gyártott egységek kiszállításra való előkészítése
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:

  • Műszaki rajz ismeret
  • Felsőségteljes munkavégzés, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Motivációs rendszer
  • Hűségbónusz a cégnél eltöltött idő alapján
  • Határozatlan idejű munkavégzés