Andere producten van Syts Zoekel

Syts Zoekel Babler
Syts Zoekel Earth Explorer
Syts Zoekel Blogs
Syts Zoekel Video's

Recente siteactiviteit

88dagen sinds
syts00002 is klaar

Syts Zoekel Scholenadvies

Gymnasium Celeanum
 

Ga je volgend schooljaar naar het voortgezet onderwijs? Moet je kiezen voor een andere school, maar weet je nog niet welke? Misschien is Gymnasium Celeanum iets voor jou!

Het Gymnasium Celeanum heeft veel te bieden om al je talenten zo goed mogelijk te ontwikkelen. Daarnaast zijn er naast de lessen ook heel veel leuke activiteiten op gebied van sport, muziek en toneel.

In de brugklas krijg je Science, je leert daar hoe je proeven doet met electronica, hoe de microscoop werkt en je gaat met een GPS-apparaat ook buiten veldwerk doen! Bij Techniek leer je allerlei gereedschap kennen en gebruiken.

Ook als je van vreemde culturen en reizen houdt, kun je bij ons goed terecht. We hebben met veel Europese scholen contacten. Ook als je een jaar in het buitenland naar school wilt, dan kan dat.

Vind je lessen alleen te saai, kijk dan bij onze plusprojecten. Je kunt deelnemen aan het Circusproject, musical en het schoolorkest.

Praat je graag en veel en neem je geen blad voor de mond als je een mening hebt, neem dan straks in de bovenbouw deel aan het internationale spel van het MEP. Hier wordt het Europees Parlement nagespeeld met echte vraagstukken en commissies uit de hele Europese Unie.

Basisscholen en ouders kunnen een informatiepakket aanvragen via administratie@celeanum.nl


Thorbecke

GROEP 8
Op de Thorbecke Scholengemeenschap in Zwolle valt veel te beleven. Onze school is voor iedereen. Je kunt bij ons terecht als je een diploma wilt halen voor atheneum, havo of mavo.

Wil je veel sporten, met een camera om leren gaan, filosoferen of dingen ontwerpen en onderzoeken, dan ben je aan het juiste adres! Je kunt het allemaal op de Thorbecke leren.


Thorbecke Locatie Diezer College

Kom jij ook naar onze nieuw ingerichte school?

Wil jij automonteur, winkelchef, diskjockey, elektricien, handelaar, installateur, kapper, kok, ober, receptioniste, schilder, schoonheidsspecialiste, timmerman, verkoper of winkelier worden? Dan gaan wij daar voor. Misschien weet je nu nog niet zeker wat je later wilt worden, maar daarvoor is er bij ons alle tijd en ruimte. Wil je meer weten van het Diezer College? Vraag dan je ouders of ze contact op willen nemen met ons, of vraag om meer informatie bij je leraar van groep 8. Je bent altijd van harte welkom om bij ons te komen kijken.
 
Informatie voor ouders:
 
Open Dag: 20 januari 2010, van 16.00 tot 20.00 uur
Informatieavond voor ouders (en kinderen): 18 maart 2010 om 19.30 uur

 

Diezer College  -  Russenweg 3  -  Zwolle

Van De Capellen

Vacatures bij Van der Capellen Scholengemeenschap


Over de school


Van der Capellen scholengemeenschap 
De Van der Capellen scholengemeenschap is een openbare school met vier locaties in en rond Zwolle. Wij bieden vernieuwend onderwijs voor alle schoolsoorten, van vmbo tot en met tweetalig atheneum. Kenmerkend voor onze school is de aandacht voor creativiteit en kunstzinnigheid. Daarnaast bieden wij onze leerlingen op elke locatie vele extra keuzemogelijkheden. 

De Van der Capellen scholengemeenschap is onderdeel van Openbaar Onderwijs Zwolle en regio (OOZ). 

Identiteit 
Wij ontwikkelen bij onze leerlingen het bewustzijn dat de samenleving meer dan één waarheid kent. Wij helpen hen hun eigen uniciteit te ontdekken en deze samen te brengen met de complexe samenleving, om daarvoor medeverantwoordelijk te kunnen zijn. 

Visie 
Een leerling is een vrij denkend mens, iemand die keuzes kan maken en in staat is talenten te blijven ontwikkelen. Hij heeft een breed perspectief, kan zich presenteren, zichzelf en anderen vragen stellen. Hij heeft recht op kwalitatief hoogstaand onderwijs op maat in een inspirerende, veilige omgeving die ook geborgenheid biedt. 

Missie 
Het begint bij de erkenning van de eigenheid van elk kind. Daarom is ons onderwijs gericht op het ontdekken en ontwikkelen van talenten die elk kind heeft. Om leerlingen op te leiden in deze context, vragen wij bij de vormgeving van ons onderwijs steeds naar het belang van de leerling i.p.v. het belang van de organisatie. 

CLICK 

Wat wij delen en uitdragen, noemen wij onze wezenskenmerken; het gedachtegoed van waaruit we ons onderwijs inrichten. Voor ons is dat CLICK. Deze afkorting staat voor: Capellen stelt de Leerling centraal, onze organisatie en ons onderwijs is Innovatief, Creativiteit en Kunstzinnigheid. Deze kenmerken maken deel uit van de dagelijkse gang van zaken. 






er staan nog meer scholen op deze link:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_scholen_in_het_voortgezet_onderwijs_in_Nederland


dit zijn alle scholen in nederland:

0-9

[bewerken]A

[bewerken]B

[bewerken]C

[bewerken]D

[bewerken]E

[bewerken]F

[bewerken]G

[bewerken]H

[bewerken]I

[bewerken]J

[bewerken]K

[bewerken]L

[bewerken]M

[bewerken]N

[bewerken]O

[bewerken]P

[bewerken]R

[bewerken]S

[bewerken]T

[bewerken]U

[bewerken]V

[bewerken]W

[bewerken]X

[bewerken]Y

[bewerken]Z