Villa La Vergne

Contact

Voor het huren van ons huis, vragen of opmerkingen kunt u contact met ons opnemen:
tel. +31(0)235291653

Omgeving & Bezienswaardigheden

Winkels, supermarkt,markt, restaurants, cafeetjes, arts, apotheek, etc. zijn binnen een straal van 2,5 km. aanwezig.

Activiteiten in de directe omgeving (binnen 10 minuten):
Paardrijden, tennis, golf, zweefvliegen, zwemmen, kanoën, waterfietsen, vissen, wandelen, wijnproeverijen.

Activiteiten op ca 20 tot 30 min.
Strand en zee, musea, grotten, parfumindustrie Grasse.


Var
De Var is het meest zuidelijke departement van de regio Provence – Alpes – Cote d’Azur en beslaat ongeveer 6000 km2.
Dit is het land van zon, wijn, honing en lavendel en biedt enerzijds provencaalse rust, natuur en authentieke dorpjes, anderzijds het meer mondaine leven van Cannes, St. Tropez en Monaco. Er zijn glooiende heuvels, grillige rotspartijen, dichte bossen en wijngaarden. Meren, beekjes en watervallen, lange zandstranden en baaitjes.
Beroemd zijn de heerlijke wijnen van de Cote de Provence en de provencaalse gerechten.

Montauroux is een middeleeuws dorp in het zuidoosten van Frankrijk, vrijwel op de grens van de Var en de Alpes Maritimes.
Het telt zo’n 4000 inwoners. Centrale plaats is het dorpsplein omzoomd door platanen, met terrasjes en jeu de boules. Op dinsdag wordt hier de markt gehouden. Wat kleine straatjes leiden naar een beeldige kapel uit de 12e eeuw, gerestaureerd door Christian Dior. In het dorp zelf is een bakker, slager, kleine supermarkt, apotheek en een kranten/tijdschriftenwinkel, grotere winkels zijn op 10 minuten afstand.
Door de centrale ligging is het een ideaal uitgangspunt voor vele interessante uitstapjes. Het oude stadje Fayence met het zweefvliegveld en op 10 minuten afstand het Lac de St. Cassien, met strandjes, kano en waterfietsverhuur. Er zijn prachtige wandelmogelijkheden langs het meer, in de om Montauroux gelegen bossen en langs het riviertje de Siagne. De grotten van St. Cezaire en de parfumstad Grasse zijn op slechts 20 minuten afstand. Er is een keur aan restaurants in de wijde omtrek.
Tevens een prachtige omgeving om te paard te verkennen en de prachtige nieuwe 36 holes golfbaan Terres Blanches is op 10 minuten afstand.
In 30 autominuten bent u op het prachtige strand van bijv. Cannes of Frejus .
In het winterseizoen liggen op ongeveer 40 minuten afstand het skigebied Audiberg en op ca. 1,5 uur Valberg en Isola 2000.

 -  Strand/Zee 20-25 km  -  Centrum 1 km
 -  Winkels 1 km  -  Supermarkt 2 km
 -  Ziekenhuis 20-25 km  -  Arts 1,5 km
 -  Golf 5 km  -  Tennis 2 km
 -  Paardrijden 2 km  

 Voorzieningen omgeving  
 -  Gezondheidszorg  -  Golfbaan
 -  Horeca  -  Paardensport
 -  Restaurants  -  Stranden/zee
 -  Winkels  -  Tennis