Крутьківська гімназія

Іркліївської сільської ради 

Золотоніського району Черкаської області


Захід присвячений темі: “Щодо профілактики, ранньої діагностики та лікування злоякісних новоутворень” .

Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».

Брама – портал, віртуальні ворота, які захищають нас від небезпеки та негативного впливу онлайн. Раніше брама уособлювала захищене місто, зараз – захищений інфопростір.

Ми прагнемо перекрити доступ до нашого інфопростору російським осередкам пропаганди онлайн та популяризувати безпечне поводження в мережі.

Механіка нашої взаємодії залишилась незмінною – знаходимо та знешкоджуємо ворога онлайн за допомогою інструментів, які є у вільному доступі та без ризику для себе. В будь-який зручний для вас час, в будь-якому місці, де ловить інтернет.

Долучитися до кібервійськ поліції може кожен. Проєкт «BRAMA», що створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну, вже об’єднав близько 200 тисяч людей.

https://t.me/+JiLks7W3fFo0YjQ6

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

 


#Плічопліч#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#Черкащина_шкільні_ліги                                                                                                            31 січня в Крутьківській гімназії відбулися змагання зі спортивного орієнтування. В змаганні приймали участь учні 8 класу. З завданням учасники справились.

#Плічопліч#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#Черкащина_шкільні_ліги                                                                                                            30 січня в Крутьківській гімназії відбулися змагання з футзалу. Змагалися за перемогу і хлопці і дівчата. Приймали участь 4. 5, 7, 8 та 9 класи.

#Плічопліч#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#Черкащина_шкільні_ліги                                                                                                            23 та 24 січня в Крутьківській гімназії відбулися змагання з баскетболу серед дівчат 7-8 класів та хлопцями 8-9 класів. Атмосфера була напруженою і веселою.

#Плічопліч#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#

Черкащина_шкільні_ліги  З 15 по 22  січня 2024 року у Крутьківській гімназії , пройшли тренування з волейболу та футзалу.  Активне готування до внутрішнього І етапу змагань " Пліч-о-пліч . Разом переможемо" . Здобувачі освіти проявляють себе і свої навички та вміння у найкрутіших шкільних змаганнях.

Щодо онлайн-платформи для ветеранів та їхніх рідних

 З метою інформування населення щодо функціонування онлайн-платформи для ветеранів та їхніх рідних просимо розмістити посилання на платформу на власних сайтах https://ukrveteran.ck.gov.ua/, https://t.me/ukrveteran_ck та під час проведення батьківських зборів та інших масових заходів ознайомити учасників освітнього процесу з вищезазначеною платформою. 

https://ukrveteran.ck.gov.ua/

Інструкція татам і мамам, як поводитися під час повітряних тривог у школі:

 

·     Будьте впевнені, що діти прямують до укриття, де є все необхідне для їхньої безпеки та комфортного перебування.

·     Підтримуйте атмосферу взаємоповаги: не турбуйте вчителів без нагальної потреби, адже під час повітряної тривоги вони першочергово дбають про дітей.

·     Пам’ятайте, що закінчення повітряної тривоги у школі синхронне з повідомленнями від держави, тож діти весь час мають перебувати в укритті.

·     Поважайте правила школи, відповідно до яких може бути заборонено забирати дитину до завершення повітряної тривоги заради дотримання безпеки всіх учасників освітнього процесу.

·     Якщо під час сигналу тривоги ви перебуваєте на території школи, дотримуйтеся загальних правил евакуації, адміністрація спрямує вас до підготовленого укриття.

·     Пам’ятайте: під час повітряної тривоги педагог не має права відпустити дитину додому на прохання батьків.

Як батькам готувати щодня школярів: 

     Це також інструкції від UNICEF Ukraine: 

·     Поговоріть з дитиною про евакуацію у школі: дізнайтеся про її ставлення до цього та можливі страхи. Педагоги також проведуть бесіди, але важливо, щоб цей процес був двостороннім, а настанови, які дитина отримує від батьків та вчителів, не суперечили одна одній.

·     Поговоріть про особисту відповідальність під час евакуації. Поясніть, що вчителі обов’язково супроводжуватимуть клас, але дитині так само важливо дотримуватися правил та прямувати з усіма до укриття.

·     Необхідно пояснити дитині, що попри повітряну тривогу освітній процес триває, і не можна так просто залишати заклад освіти. Також варто нагадати дитині, що перебування поза межами укриття може загрожувати її життю та здоров’ю.

·     Подбайте про те, щоб дитина володіла важливою інформацією: знала ваші контакти, свою групу крові, чи має хронічні хвороби тощо (наприклад, це може бути нашивка на шкільній формі для дітей початкової школи).

Як координувати дії зі школою?

·     Ознайомтеся з безпековими правилами школи до початку навчального року, уточніть нюанси, які вас хвилюють, з адміністрацією чи вчителями.

·     Надайте адміністрації всю необхідну інформацію: свої контакти й контакти тих, хто може забирати дитину зі школи, деталі про стан здоров’я дитини.

·     Якщо в дитини є особливі потреби, ви хвилюєтеся про її фізичний чи ментальний стан, окремо проговоріть це з адміністрацією. Уточніть про медикаменти чи інші засоби, що необхідні дитині, узгодьте окремі канали комунікації з вами за потреби.

·     Долучіться до загального каналу комунікації — розсилки/чату школи чи класу, щоб отримувати необхідні новини.

 

 


Що робити після сигналу повітряної тривоги?

Основний алгоритм — дії вчителя під час повітряної тривоги

·         Відповідальна особа вмикає наявну систему оповіщення закладу: три довгі дзвінки — персонал та учні школи сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації.

·     Учитель сповіщає учнів про загрозу, а батьків — про переміщення дітей до укриття.

·     Необхідно організувати пересування двома колонами в приміщенні класу та швидко залишити кабінет.

·     Відповідальні особи після оголошення сигналу оповіщення мусять перевірити всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню перевірки прямувати до укриття.

·     Учні, які перебувають на подвір’ї закладу, під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до укриття.

Якщо навчаються діти з ООП?

Учитель має подбати про швидке та спокійне переміщення до укриття, спеціальне місце та заходи, що будуть здійснюватися в укриттях для максимального залучення до них дітей з ООП.

                                                      Що робити в укритті?

·     Вчителі  повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця.

·     Вчителі та відповідальні особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.

Після сигналу «Відбій тривоги»:

Вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.

.

Як вчителю готувати щодня учнів?

·     Ознайомити їх із місцем розташування укриттів, правилами поведінки під час переміщення до укриття та перебування в ньому.

·     Пояснити всі дії, передбачені Планом реагування на надзвичайні ситуації або Інструкцією закладу.

·     Обговорити рюкзак безпеки: які необхідні речі школярі повинні взяти із собою в укриття.

·     Встановити або переконатися, що встановлені покажчики напрямку руху до укриттів для швидкого та безпечного переміщення.


Алгоритм дій учасників освітнього процесу на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання.

При оголошенні сигналу «Повітряна тривога!» перед початком освітнього процесу:

1. Працівники закладів освіти, діти/учні, які під час оголошення сигналу «Повітряна тривога!» перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти, мають терміново прослідувати до найближчого укриття.

2. У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» під час прийому/приходу дітей/учнів до закладу освіти, вони, разом із працівниками закладу та батьками або іншими супроводжуючими особами, терміново переходять в укриття закладу освіти.

3. Під час повітряної тривоги, після того, як всі учасники освітнього процесу перейшли в укриття, діти/учні до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

4. Після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!»:

4.1. Гімназія після відбою тривоги продовжуватиме освітній процес (у цей день) у дистанційному форматі. Онлайн-навчання має розпочатися не пізніше, ніж через годину після відбою повітряної тривоги.

Адміністрація закладу приймає рішення щодо організації освітнього процесу та його режиму, про що оперативно інформуватиме працівників, учнів, батьків.

4.2. Заклади дошкільної освіти розпочинають роботу не пізніше, ніж через годину. Рішення приймає адміністрація закладу, про що інформує працівників та батьків.

4.3. Якщо дитина/учень перебуває в укритті закладу освіти під час сигналу «Повітряна тривога!», батьки можуть її забрати лише після надходження сигналу «Відбій повітряної тривоги!».

 


На виконання доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації Скічка О. О. від 06.12.2021 № 9704/01/01-21 до листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 03.12.2021 № 22/9.4-6905-21 про заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості, розроблення з цією метою відеоролика під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України».