Ласкаво просимо 

на офіційний сайт  опорного закладу 

Коломийського ліцею №8 

Корпус І 

Корпус ІІ

Вітаємо переможців в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Концевич Ярину, 3 місце, 9-В клас

Вчитель Іванішин М.В. 

Вітаємо переможців в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

Рибак Марину, 2 місце, 9 клас

(Товмачицька філія)

Вчитель Візнюк М. В. 

Вітаємо переможців в ХХІV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Візнюк Христину, 2 місце, 7 клас

(Товмачицька філія)

Вчитель Волощук М. В. 

Вітаємо переможців в XIV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Візнюк Христину, 2 місце, 7 клас

(Товмачицька філія)

Вчитель Сенько Л.Й. 

Вітаємо переможців в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Шепетюк Анастасію, 3 місце, 8-Б клас

Вчитель Нечай І.М. 

Вітаємо переможців в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Візнюк Христину, 3 місце, 7 клас

(Товмачицька філія)

Вчитель Візнюк Б.В. 

Співпраця з батьками — це напрям діяльності дошкільного закладу, який був і залишається одним з найважливіших та стратегічних.

Взаємодіяти з батьками, як з однодумцями, у справі виховання, розвитку й навчання дітей - означає повноцінно забезпечувати процес гармонійного становлення особистості. Робота з батьками результативна, якщо будується поетапно.Тому дошкільний заклад тісно співпрацює з початковою школою, дотримуючись принципу наступності в здобутті знань.

Перехід з дошкільного закладу до школи є важливим етапом в житті дитини, який пов'язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення. Адже важливо дотримуватися принципу наступності дошкільної та початкової освіти.

День учителя — свято гідних, мужніх, сильних, мудрих та відважних людей.

Бажаємо всім  міцного здоров’я і сил, вірних друзів, стійкості морального духу і оптимізму, благополуччя,  родинного тепла та щастя, успішного подолання будь-яких бар’єрів, чудового настрою та удачі, внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від учнів та батьків!

Дякуємо вам, учителі, за вашу важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем, адже за нами стоїть велике діло, справа нелегка, бо вчити дітей — це великий труд!

З Днем учителя!

Освячення пам'ятної дошки випускнику нашого закладу - Сергію(Кенюку) Розову!

Пам'ять! Гірка пам'ять!Вона не тлінна і вічна!  Вона ніколи не згасне!

Сьогодні, низько схилімо голови перед пам’яттю і подвигом славного сина України, який любив своїх рідних, наше писанкове місто Коломия, наші чудові гори Карпати - нашого випускника - Сергія Розмова(Кенюка).

...Отримали чергову звістку…. з фронту...

Знов молодий…і знову наш земляк…

Сховалось сонце для батьків за горизонтом,

Як їм змиритись з втратою?...

Мабуть…ніяк..

День цивільного захисту та об’єктових тренувань

Вишиванка - це наша духовна броня!

З Днем вишиванки! 

Увага!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Розпочинаємо набір учнів до 1 класу на 2023-2024 н.р.

Прийом документів майбутніх першокласників на 2023-2024 н.р. відбувається згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. №367.

Електронна реєстрація здійснюється за посиланням:

👉Зареєструвати дитину можна за посиланням: https://school.bloqly.com

👉Про статуси розгляду кожної заявки одному з батьків або законному представнику, який реєстрував дитину, буде приходити сповіщення на електронну пошту.

👉Із 15-го червня будуть прийматися заяви тільки за наявності вільних місць у закладі освіти.

За додатковою інформацією звертайтеся до канцелярію ліцею.

Ми радо приймемо ваших дітей до нашої шкільної родини!

Вітаємо переможців XVI Міжнародного конкурсу  з  українознавства (м. Київ) 

Кіщук Ольгу, ученицю 9-Б класу, ІІ місце;

Казаніну Анастасію, ученицю 10-А класу, ІІІ місце;

Науковий керівник: Чорнокожа Наталія Федорівна


Слава Україні!

Два тижні проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ЗЗСО.

44 команд із 17  закладів Коломийської ОТГ взяли участь у "Шкільній волейбольній лізі".

Коломийський ліцей № 8 вийшов у фінал у всіх вікових групах і у фіналах зайняли  місця.

Адміністрація ліцею щиро дякує, як гравцям так і їх наставникам, за наполегливу працю,  неперевершені ігри і за високі перемоги. Це незабутня історія, це яскраві емоції, це великі досягнення.

Слава нашим захисникам!  Перемога за Україною!

Ви класні і достойні бути кращими!

"Ні війні! Миру! Перемоги!", який провела педагог-організатор Кузьмич О.Т. із здобувачами освіти різних класів.

Сьогодні кожен має свій фронт робити: наші ЗСУ захищають нас на передовій, волонтери підтримують захисників всім необхідним, лікарі рятують життя, вчителі навчають майбутні покоління, учні навчаються заради гідного майбутнього країни, яку їм доведеться відбудовувати, енергетики дарують тепло та світло кожній домівці… І це перелік можна продовжувати, адже зараз кожен, хто не із ЗСУ, той працює заради ЗСУ. І ми пишаємось цим. Адже ми українці – сильні, незламні та непереможні.

Вітаємо переможців олімпіад ІІІ етапу з географії

Мочернюк Вадим Ігорович, 3 місце

Вчитель: Григорійчук М.Я

Вітаємо переможців олімпіад ІІІ етапу з трудового навчання

Платановська Анастасія Любомирівна, 3 місце

Вчитель: Панченко А.М.

Велична, щедра і прекрасна мова.

Прозора й чиста, як гірська вода,

Це України мова барвінкова,

Така багата й вічно молода.

9 листопада Іванівецька філія долучилась до загальноукраїнського святкування дня писемності. У дружній, невимушеній атмосфері зібрались всі: адміністрація, педагоги, учні на свято мови рідної, на бесіду мудру, щоб не згасала і множилась любов до слова, жага до грамотності.

Василь Стус своєму синові казав так:„Ти повинен бути освіченою людиною. Освіта-вид гігієни. Письмо з помилками – то як невимиті руки чи зуби. Бо теперішня людина – тільки освічена″.

Тому учні радо приєднались до запланованих освітніх дійств. Радіодиктант національної єдності „ Мій дім ″ об’єднав у рідному слові знову, вже 22 раз нашу націю. Кожен з нас відчув приналежність до гордого народу, дім якому – Україна!

А тим часом чекала святково прибрана зала, де в дарунок рідній мові діти склали і осінні квіти, і синьо-жовті кульки, і яскраві зорові опори з висловленнями письменників про рідну мову. Тут декламували вірші, співали пісні маленькі солов’ята, працювали, об’єднавшись в команди, учні 5-9 класів над лінгвістичними розмальовками, проявили мовні та художні вміння, креативне мислення. Тут всі разом долучились до мовної вікторини, а завершили зустріч побажаннями від маленьких сердечок , що прикрасили синьо-жовту карту України… Щасливу, без тривог.

Національна пам’ять сягає вічності. Імена Героїв, закарбовані на скрижалях історії, не вмирають, а крокують поряд з сучасниками, допомагаючи творити історію сьогодення, тримати міцно в долонях серце України, її мову, культуру, ментальність.

Саме такі імена Героїв промовляють до нас з урочисто відкритої стелли та пам’ятника в селі Іванівці 8 листопада 2022р. Тут тримає тризуб мужній воїн УПА Михайло Москалюк ( Спартан), життя якого є прикладом незламного українця, вольового, освіченого , що зігрівав рідних і Україну,  не вагаючись, віддав своє життя,  коротких , проте героїчних 29 років.

Якоюсь несправедливою кармою все повторюється і зараз, у ці трагічні для нашого народу часи, коли знову на долю нашим Героям сучасності випало не щастя і мир, а війна. Але дай, Боже, сили нашим Синам. Ми віримо, що Перемога близька, бо шанують у нашому краї святе, а Іванівецька громада є прикладом єдності , мудрості, працьовитості, охайності та відповідальності. Тут у сплетінні рук і сердець працюють, не знаючи утоми, під егідою старости В.В. Мочернюка. Споконвіку церква і школа є осердям просвіти, свідченням цьому є щирі молитви, проповіді священників Ярослава та Василя. До сліз зворушили художні читання учнів Іванівецької філії ім. М.Вишиванюка. Задушевним співом-молитвою лунала пісня вчительського хору „ Молитва за Україну″.  Дійство було доповнене  виконанням музичних номерів просвітянським коломийським хором . Центр культурних послуг села також доклав неабияких зусиль до різноманіття святкових номерів. Завжди долучаються до творення добрих справ для села тутешні працьовиті люди, умілі майстри.

Тут все живеться, твориться, мріється, відроджується, пам’ятається – все в єдності,бо саме у ній сила народу, як казав устами Захара Беркута Іван Франко. Слава такій громаді! Слава Україні та її Героям минулого, теперішнього і майбуття! 

Працюємо на перемогу! 

Широкомасштабна війна в Україні кидає багато викликів усім українцям незалежно від того, де вони проживають і до якої сфери життя належить їхня діяльність. Постали нові завдання і перед психологічними службами, які працюють задля підтримки ментального здоров’я дітей і дорослих.

Шановні батьки, в Коломийському ліцеї 8 продовжується набір дітей до перших класів.

Також ведеться прийом документів для учнів 10 класу та учнів у 1-11 класи, які бажають продовжити навчання у нашому навчальному закладі. Будемо раді бачити вас!

Одягни вишиванку з самого ранку!

І в свято, і в будень; і в горі, і в радості. Вона єднає українців.

Вона захищає і допомагає йти впевнено до перемоги. Вишиванка - це наш оберіг. Ми вітаємо сьогодні славних українських захисників рідної неньки - України! Благослови, Боже, наших синів і дочок, щоб як найшвидше небо було чисте, а ми всі здорові,  щасливі і в мирі зустрічали кожен ранок.

Слава Богу! Слава Україні! Слава її героям!

З Днем Матері!

Міцній матуся-Україна, процвітай! Нехай щасливим буде твій народ, незалежна – ти! Не забувай, гордою ходою завжди йди вперед! Нехай розвіє вітер над тобою хмари грозові, чорні, як ніч. Нехай мир буде, радість і спокій, а біди і печалі нехай йдуть геть! Ні війні! Діти України за мир!

Шановні батьки!

З 1 квітня в Коломийській громаді відбуватиметься онлайн-реєстрація дітей у перші класи. Вона триватиме два місяці – до 31 травня.

Зареєструвати дитину в школу можна за посиланням: school.bloqly.com


На базі Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради відбулася перша учнівська обласна науково-практична конференція зі словесності (згідно плану роботи ІФОІППО на 2022рік) «СЕМАНТИКА МОВИ І ТЕКСТУ : краєзнавчий аспект »,присвячена 90-річчю від дня народження професорки-славістки Жанни Соколовської

https://www.ippo.if.ua/index.php/56-2010-06-30-12-43-02/2506-semantyka-movy-i-tekstu-kraieznavchyi-aspekt

Мова — державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни —

Мову, як матір, любіть!

На базі Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради відбулася перша учнівська обласна науково-практична конференція зі словесності 

(згідно плану роботи ІФОІППО на 2022рік) 

«СЕМАНТИКА МОВИ І ТЕКСТУ : краєзнавчий аспект » , 

присвячена 90-річчю від дня народження професорки-славістки 

Жанни Соколовської

Ініціаторка і співмодераторка конференції - Чорнокожа Наталія, учителька української мови та літератури, учитель-методист Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради.

Співголовами організаційного комітету виступили:

Федунь Марія – докторка філологічних наук, професорка кафедри педагогіки та психології ІФОІППО, керівниця творчої групи вчителів із проблеми « Літературне краєзнавство»

Трефяк Наталія – директорка Центру професійного розвитку

педагогічних працівників Коломийської міської ради, кандидатка філологічних наук

Рибчин Володимир – директор Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради, учитель ОБЖ, учитель-методист

Іванішин Михайло Володимирович – заступник директора з навчально-мнетодичної роботи

Комунікаційну підготовку і технічне забезпечення здійснили вчителі інформатики нашого ліцею Галина Воробчук та Божена Полюк.

ГОСТІ КОНФЕРЕНЦІЇ

Мельник Ярослав – кандидат філологічних наук, професор кафедри загального та германського мовознавства філологічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Лазарович Ольга – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри слов’янських мов, заступниця декана філологічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

На пленарному засіданні прозвучали доповіді науковців з

Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ярослава Мельника і Ольги Лазарович, керівниці творчої групи вчителів із проблеми «Літературне краєзнавство» Марії Федунь, директорки центру професійного розвитку педагогічних працівників Коломийської міської ради Наталії Трефяк та інших

науковців.

Секційне засідання працювало за п’ятьма напрямами:

1. «Картина світу» у значеннях слів ( на краєзнавчому матеріалі)

2. Семантика мови

3. Семантика тексту (спроби аналізу художніх творів)

4. Використання сучасних лексикографічних напрацювань у навчальній діяльності

5. Визначні постаті українського мовознавства, їх внесок у розвиток освіти, науки та культури на теренах Прикарпаття.

Загалом прозвучало 15 учнівських доповідей і повідомлень. Географія учасників: Івано-Франківськ, Калуш, Новиця Калуського району, Саджавка, Коломия Коломийського ОТГ.

Наш ліцей гідно представили юні науковці: Клюсик Юлія (11А), Гуцуляк Вероніка (8А), Романюк Ксенія (8А), Кіщук Ольга (8Б), Мартинюк Вероніка (8Б), Дудін Олександр (7В).

На конференції панувала наукова атмосфера, кожен учасник поділився своїми напрацюваннями.

Під час обміну враженнями високу оцінку роботи конференції висловили: викладачі-науковці Марія Федунь, Наталія Трефяк, Ольга Русакова; вчителі-керівники Віталій Півторак, Ольга Сербін з Калуша, Світлана Лютак з Івано-Франківська.

Підсумком роботи конференції стала пропозиція і надалі проводити такі заходи.

Гнатюка Миколу, ІІІ місце, 11 клас, вчитель –Піддубна Оксана Павлівна  


Гнатюка Миколу, ІІІ місце, 11 клас, вчитель –Іванішин Леся Степанівна  


Гнатюка Миколу, ІІІ місце, 11 клас, вчитель – Кікерчук Лариса Іванівна.


Козік Анну, ІІІ місце, 10 клас, вчитель – Чокинюк Оксана Михайлівна. 


Гнатюка Миколу, І місце, 11 клас, вчитель – Андрейчук Руслана Ярославівна. 


У нашому ліцеї учителі продовжують говорити  з учнями про "Права та обов'язки людини та дитини", щоб навчити дітей розуміти майнові та особисті немайнові права та обов’язки батьків та дітей. Удосконалювати роботу з нормативно-правовими джерелами; розвивати навички моделювання та розв’язування правових ситуацій, пов’язаних з правами та обов’язками батьків та дітей. Розвивати вміння брати участь в обговоренні, дискусії; аргументовано висловлювати свою думку; порівнювати різні точки зору, робити висновки. Сприяти розвитку критичного мислення та навичок самостійної роботи учнів; виховувати в них почуття відповідальності за членів своєї родини. Коженьовська С.О., класний керівник 6-В класу провела урок - гру "Мої права та обов'язки". Учні дізналися, хто ховається у таємничо-чарівній скрині. Взяли участь в інтерактивній грі "Снігові візерунки". А як підсумок уроку-написали телеграму про проведений урок. 

16_листопада_Міжнародний_день_толерантності.

"У маленькому серці любов палає, для зла і зневаги - місця немає"...

Люди! Схаменіться! Будьте добрими! Не личить вже бути нам погордими. Толерантність і терпіння до людей,

Це те, що нам треба на сьогоднішній день.

Виховна година "Толерантними будьмо, про булінг забудьмо !!!"

5-Б клас, класний керівник Мандич Я.І.

💙💛24 серпня💙💛✨3️⃣0️⃣✨💙День Незалежності України💛

💙У День Незалежності України ми вітаємо всіх вас, хто своїми діями долучається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави Україна.

💛 стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності!

💙 наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити все, щоб наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль.

💛Бажаємо більше приводів для гордості за свою країну. Нехай любов до своєї рідної землі не згасає.

💙💛Зі святом!З Днем Незалежності України!💙💛

Навчання у нашому ліцеї дасть Вам можливість поглибити знання та реалізуватися, як творчій особистості.

Чекаємо на вас!👫👫

🌸 Будемо раді бачити вас, наші майбутні першокласники 👫

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА СТОЛІТТЯ

Ліна Костенко (19.03.1930) — найвизначніша сучасна українська поетеса.

Безумовний класик, чиї твори давно увійшли до навчальних програм, стали піснями, символами, мемами й оточили нас з усіх боків. 

Ліна Костенко — українська інтелектуалка, письменниця. Серед її численних нагород Шевченківська премія (1987). Неодноразово номінувалась на Нобелівську премію з літератури. Належить до десятки найвідоміших жінок України. 

Тарас Григорович Шевченко


«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись» - так писав Олесь Гончар. 

Михайло Вербицький


2021 рік! Присвячується: - 206-річниці від дня народження М. Вербицького(4 березня) та відзначенню Дня Державного Гімну України (10 березня). 

Леся Українка


#Управління_освіти_Коломийської_міської_ради

#Коломийський_ліце_8        

#Лесин_віночок_Лісова_пісня

#Осучаснений_образ_Мавки     

«…Українкою я народилася»…До 150-річчя від дня народження Лесі Українки закладами загальної середньої освіти Коломийської ОТГ створений театральний онлайн  челлендж  осучасненого образу Мавки за драмою «Лісова пісня».  

До участі в  театральному челленджі #Лесин_віночок  на загальноміському рівні запрошуються  представники місцевих громад, організацій, родин, сімей, українська  молодь та всі бажаючи.

Щоб долучитись до славної події, потрібно в соціальній мережі Фейсбук опублікувати відео фрагмент  із осучасненим образом Мавки одягнувши віночок та передавши його іншим (на вибір),  позначивши хештег (#). Приєднуйтесь і насолоджуйтесь творчістю Лесі Українки.

Здоров'я - це основний і найважливіший фактор у житті кожної особистості.

🔻Шановні учні, батьки та вчителі!🔻

☝️Щоб уникнути скупчення, під час очного навчання в умовах пандемії, у ліцеї  було розроблено маршрут пересування учнів.

☝️Маршрут поділений на локації. Кожна локація має свій колір,  до якої закріплені відповідні класи.

☝️Також у навчальному закладі працюють 6 входів  (Корпусі №1) та 1 вхід (Корпус №2) .

🔺Просимо ознайомитися із маршрутом пересування!🔺